Geri git   Webmaster Forumu - Webmaster Siteleri - Webmaster Forumları > Kripto Coin Dünyası > Bitcoin Alışveriş

Bitcoin Alışveriş Bitcoin (Sanal Para) Alışveriş E-Ticaret platformu.

Webmaster Forumu Wmliz Moderatör Başvuru Formu

Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
  #1  
Alt 10-01-2018, 14:38
Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Administrator
 
Lightbulb Türkiye'de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi

Türkiye'de Bitcoin Kabul Eden Yerlerin Listesi


Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmelerin listesine aşağıda yer verilmektedir. Sizde bu listede yer almak istiyorsanız lütfen bilgilerinizi (iletisim@coin-turk.com) adresine gönderiniz.

Eğer şirketinizle ilgili bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız yine bizimle irtibata geçmeniz yeterli, gerekli güncellemeler ivedilikle yapılacaktır. Aşağıda yer alan firma bilgileri şirketlerin kendi başvuruları ile sağlanmıştır.

Alan ŞİRKET WEB
3D Yazıcı 3Dörtgen 3dortgen.com
Bilişim 5Mbilişim [ww.5mbilisim.com/[Bilişim Adres Bilgisayar adresbilgisayar.com
Bilişim Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri bilisimciniz.com
Bilişim Gifted Coder facebook.com/giftedcoder
Bilişim Internetq internetq.com
Bilişim Kayrasoft Kayrasoft.com.tr
Bilişim ONOFİS İnternet Hizmetleri [urps://www.onofis.com/[/ulişim Saydam Bilişim saydambilisim.net
Bilişim Siyaz Beyaz Bilişim Siyahbeyaz.com
Bilişim Vobsinyalleri viopsinyalleri.com
Bilişim Motto Yazılım Tasarım [urp://www.mottods.com/[/uviri Translation Genie translationgenie.com
Danışmanlık 1e1consulting 1e1consulting.com
Domain Alan Adları alanadlari.com
Eczane İstasyon Eczanesi facebook.com/istasyon
Eğlence Exit Kaçış Oyunları bursaexit.com
Eğlence Kaçış Merkezi kacismerkezi.com
Elektronik Seda Elektronik sedaelektronik.com
Emlak Protempo Gayrimenkul facebook.com/protempogayrimenkul
E-ticaret Binbirçeşit binbircesit.com
E-Ticaret CoinTürk Store store.coin-turk.com
E-Ticaret Halal Dünya Marketleri izmithdm.com
E-Ticaret PlatinMarket platinmarket.com
Ev Dekorasyon Armoni Perde armoniperde.com.tr
Ev Dekorasyon By Muhammer Ulutaş Perde facebook.com/bymuhammerulutasperde
Ev Dekorasyon Doğan Perde doganperde.com
Ev Dekorasyon Nihal Perde nihalperde.com
Gıda Lezzet İkizleri Lezzetikizleri.com
Hırdavat Ata Fırça atafirca.com
Hukuk ADVU Hukuk [url]oğaltaş lenadogaltas.com
Kırtasiye Defter Sepeti Kırtasiye deftersepeti.com
Kırtasiye Elt Kitap Kırtasiye Antalya – Mağaza
Kırtasiye Hasret Kırtasiye facebook.com/hasretkitabevi
Kırtasiye Kartusmarkt Kartusmarkt.com
Konaklama Kamara kamara.com.tr
Konaklama Karaburun Apart Houses adormo.com
Mekatronik Ivmech Mechatronics ivmech.com
Mimarlık Büron Mimarlık [url]www.buronmimarlik.com.tr[/urluselreklam.com/[/urlam Reset OTB Reklam Ajansı kivancilisulu.com
Reklam Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi verimreklam.com
Reklam Virtual Digital Media virtualdigitalmedia.com
Restoran Batman – Van Kahvaltı facebook/van
Restoran Pirinç Nişantaşı facebook.com/pirinç
Restoran Rafine Gastro facebook.com/rafinegastro
Sağlık Dr. Ali ÖZGÜR homeopatinedir.com
Sanat Sanat Galeri sanatgallery.com
Tasarım Merkur Design Digital Web Solutions merkurdesign.com
Teknoloji Wagner Teknoloji wagnerteknoloji.com
Uçuş Avalonjet avalonjet.com
Yayıncılık Ekovizyon Dergisi ekovizyon.com.tr
Yayıncılık İnci Kitap İncikitap.com
Yayıncılık Propaganda Yayınları propagandayayinlari.net
__________________
Web Site Kurulum uzmanıyım kurduğuz çok sayıda sitelemiz vardır / Anladığımız Kodlama ( php, css, javascirpt, html5,html,ajax ) Site Kurulum: vBulletin, Mybb,Dle,Wordpress,opencart,smf / Hizmet Aldığımız Yer: r10.Net / wmaraci.com / tema Edit Özel Temalar Kurulumu / İş Yaptırma İsteyen: Eposta: turhan6700@gmail.com / Gönderiniz. / Skype: turhan6700
Alıntı ile Cevapla

Etiket Ekle
bitcoin ile alışveriş, bitcoin kabul eden yerler, bitcoin türk alışveriş siteleri


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil



Şu Anki Saat: 21:05



Tüm Genel Sorunlar İçin bilgi@wmliz.net
Ban Sorunları İçin ban@wmliz.net
Reklam Vermek İçin reklam@wmliz.net
İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan WMliz.net Webmaster Forumu Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. WMliz.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en kısa süre içerisinde WMliz.net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO