Webmaster Forumu - Webmaster Siteleri - Webmaster Forumları

Webmaster Forumu - Webmaster Siteleri - Webmaster Forumları (https://wmliz.net/)
-   Instagram (https://wmliz.net/instagram/)
-   -   İndirimli Instragram Takipçileri (https://wmliz.net/instagram/454-indirimli-instragram-takipcileri.html)

resthit 02-05-2017 23:13

İndirimli Instragram Takipçileri
 
Milyonlarca insanın bağımlısı olduğu sosyal paylaşımlar, birçok kişiyi fenomen haline getiren instagram’da çılgınlık boyutuna ulaştı.
Birbirinden farklı amaçlarla kullanılan görsel paylaşım sitesi instagram’da takipçi satın almak ve milyonlarca beğeni kazanmak mümkün. Bunun için sınırlı süre olan kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. Tamamı aktif kullanıcılardan oluşan instagram 15k gerçek Türk takipçi 10 TL ! Siz de hemen bu indirimden yararlanabilirsiniz.
Milyonlarca beğeni kazanmak için ihtiyacınız olan her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve merak ettiklerinizi hemen öğrenebilirsiniz.
Tüm Kredi Kartları Geçerli!
Birçok farklı kredi kartının geçerli olduğu sitemizde isterseniz papara ile de ödeme yapabilirsiniz.
Siz de tamamı gerçek kullanıcılardan oluşan binlerce instagram takipçi satın alabilirsiniz. Artık fenomen olmak hayal değil ve oldukça kolay. Sınırlı süre içinde geçerli olan kampanyamızdan yararlanmak istediğinizde hemen iletişime geçebilirsiniz.

Güvenli Ödeme
Hizmet aldığınız ürünlerin ödemelerini kredi kartı, enpara, mobil ödeme gibi birçok farklı ödeme alternatifi ile yapabilirsiniz.
Siz de öne çıkmak ve gönderilerinizi yüksek beğenilerle popüler hale getirmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz ve istediğiniz beğeni sayısına birkaç dakika içinde ulaşabilirsiniz.
Beğeni ve takipçiler için ödeme yolları: Mobil ödeme, kredi kartı, enpara(finansbank), İşbankası, Ziraatbank, Garanti, Kuveyttürk, Teb, Yapı Kredi, Papara, .

Sadece skype ya da telefon ile iletişime geçin pm atmayın.

Skype: gemicieren
Tel: 0 544 238 72 62


Şu Anki Saat: 20:34

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO