Adres Çubuğuna Facebook Grup İsmi değiştermi anlatım

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
689
Beğeniler
16
Konum
Zonguldak
#1
Selam Arkadaşlar

Facebook'ta grup oluşturma ve grubun adını değiştirme Facebook'ta grup kurma

-Facebook'ta grup oluşturma ve grubun adını değiştirme
-Grup adını değiştirmek için grubunuzun sayfasına girin ve Bilgiler sekmesi altına girerek "Bilgileri Düzenle"ye tıklayın.
-Ardından gelen ekranda ise grubunuzla ilgili detaylı ayarları göreceksiniz. Buradan grubunuzla ilgili her türlü ayarı yapabilirsini. Bu işlemden sonra da Kaydet'e tıklayın.
-Son olarak "Duvarında ve arkadaşların anasayfasında yayınlansın mı" penceresinde de "Yayınla"yı seçmenizle birlikte grubunuz başarılı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır.
-Grubunuza arkadaşlarınızı çekmek içinse bu grubu davetiye yoluyla arkadaşlarınıza bildirmeniz gerekiyor. "Arkadaşlarını davet et" bölümünde listenizde bulunan kişileri seçerek "Davet Gönder" butonuna tıklayın.
-Bu aşamadan itibaren davetiyenizi kabul eden arkadaşlarınız bu gruba girmeye başlayacak. Gruba giren kişiler grubun ismini örneğin "Deneme" olarak bildiğinden bu grupta bulunmak istemişler.
-Grup adını değiştirmek için grubunuzun sayfasına girin ve Bilgiler sekmesi altına girerek "Bilgileri Düzenle"ye tıklayın
-Şimdi "Deneme" olan grubun ismini "Deneme-2" olarak değiştirelim ve ardından "Değişikleri Kaydet"e tıklayalım. Bu adımdan sonra da mavi kutucuktaki "Düzenlemeyi Bitir"e tıklayın.
-Şimdi grup ismi artık yeni belirlediğiniz bir ismi taşıyor. Bu şekilde grup kurucuları dilediği zaman ve şekilde grup üzerinde değişiklik yapabiliyor. Grup adı da bunlardan biri...
-Eğer siz de Facebook'taki gruplarınızı kontrol etmek istiyorsanız, Bilgi kısmına girerek gruplarınızı tek tek kontrol edin. Sonradan adı değişen gruplar başınızı ağrıtabilir. Bu nedenle güvenmediğiniz gruplara girmemeye özen gösterin.
-Öncelikle Facebook altında uygulamalar kısmına girerek "Gruplar" seçeneğine tıklayın. Ardından gelen ekranda ise "Yeni Grup Kur"u seçin.

Bi grubumuz var adres çubuğuna nasıl ismimizi yazacaz ?
Örnek;
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.


Sağ üstte hesap diosun sonra hesap ayarlarına tıklıosun ondan sonra kullanıcı adını degistir diosun degistiriosun

Ben yeni farkettim bu konuyu
Grup email adresi belirleyince grup adresi de email adresi kullanıcı adı ile aynı oluyor
örnek:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt