Anadolu Tez Merkezi Hizmetleri

resthit

Acemi Üye
Katılım
5 Şub 2017
Mesajlar
11
Beğeniler
0
#1
Son derece yoğun bir çalışma hayatına sahip olan kişiler, tez yazımı konusunda sorunlarla karşılaşabiliyorlar. Zamanın yetmemesi ya da motive olamama gibi problemler ortaya çıkabilmekte. Böyle durumlarda
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
işlemleri konusunda Anadolu Tez Merkezi olarak bilinen firmayı ziyaret edebilir, profesyonel desteğin önünü açabilirsiniz.
Danışmanlık Hizmeti
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
, yol haritası çıkarılması için bir zorunludur. Buna zaman bulamayan kişilere verilir. Aynı zamanda daha iyi bir proje oluşturabilmek adına talep edilebilir. Danışmanlık çerçevesinde hangi konunun çalışılması gerektiği, hangisinde daha çok kaynak olduğu ve de hangi mevzunun fark yaratacağı gibi birçok farklı soruya yanıt verilir. Böylelikle büyük avantaj elde etmiş olursunuz.
Kaynak Taraması
Günümüzde birçok kişi sadece yerli kaynakları kullandığından, tezin içeriği çok zayıf kalıyor. Oysa ki çok değişik dillerden kaynak ve bilgilerin eklenmesi, sizin fark yaratmanızı ve mezun olmanızı sağlayacaktır. Bu konuda merkezde görev yapan uzman bir kadro harekete geçerek, en orijinalleri sizin için bulur. Böylelikle teziniz daha ilgi çekici bir hale gelir.
Tezin Yazılması
Son aşama
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
olarak bilinir. Artık kaynaklar bellidir. Bunların hangilerinden faydalanılacağı, hangi cümlelerin alınacağına karar verilmiştir. Üniversitenizin tez yazım kuralları merkezde bulunur. Ancak zaman zaman güncellendiği için yeniden ana kaynak üzerinden kontrol edilir. Yazının puntosu, karakteri, dipnotların veriliş şekli ve daha birçok değişik kriter üzerinden tez yazılır.
 
Üst Alt