Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Android & İos Oyun Uygulaması Yaptırılacak

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Selam Arkadaşlar Android & İos Oyun Uygulaması Yaptırılacak

Proje hazırlık aşamasında net başlama tarihi bulunmuyor. Ön hazırlığını yapıyorum. Kodlama için fiyat alabilirsem. Projeyi ona göre olup olmayacağına karar verecem. Öncelik android için fiyat bilgisi almak istiyorum. Proje netleşirse ios içinde fiyat almak isterim. Altta vemiş olduğum uygulama yapılacak genel olarak onun gibi olacak bazı farklı özellikleri bulunacaktır. Fiyat alabilmek için örnek uygulama olması için paylaştım. Farklı özellikleri sayesinde aynı uygulama olmuyacak fiyatı alttaki uygulama yapabilcek kişiler pm'den ulaşırsa sevinirim. İos içinde çalışabiliriz, o nedenle aynı kişiyle çalışmak isterim. Android/İos için kodlama yapabilecek kişiler yazarsa daha iyi olur.İos için farklı kişiler aramak istemiyorum. Altaki sorularıma pm ile dönüş sağlarsanız sevinirim.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Not:proje ön hazırlığı için konuyu açtım.kafamdaki sorular netleşmesi için ön çalışmadır.
Not 2: Kare Bulmaca olacak.

-Projeyi kaç günde tamamlarsınız?
-Projenin kaynak kodlarını teslim ediyormusunuz? Evet/Hayır(Neden)
-Kaynak kodları kişi özelmi yazıyorsunuz?
-Farklı müşteri çıkarsa kaynak kodu satışı yaparmısınız? (aynı kodları farklı uygulamalarda görmek istemem)
-Proje tamamlandıktan sonra destek verirmisiniz? (gün/hafta/ay)
-Üçretsiz destek veriyorsanız kaç gün/hafta/ay?
-Destek üçretini belirtiniz? (Günlük/haftalık/Aylık)
-Fiyat belirtiniz?
-Referanslarınız?
-Projeyi belirttiğiniz tarihte teslim etmezseniz nasıl bir yol çizeceğiz?
-Fiyat geçerlilik süresi nedir? Haftalık/Aylık
-Uygulama Mağazalarında paylaşımında nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire