Anonim içerik paylaşım projesi!

Selam Arkadaşlar: Yeni Projeyi geliştirmeye halen devam etmekteyim. Sanırım beş yıl oldu olacak (vay be daha şuncacık çocuktum
)

Önceki sürümde tek bir problem dışında her şey mükemmel ilerledi (Merkezi olmayan yapı nedeniyle terim frekansı ve tersine terim frekansı'nın sağlıklı olarak hesaplanamaması nedeniyle arama sonuçlarımız istediğimiz gibi gelmiyordu.)

Elbette ki pes etmedim. Bu acayip büyük takıntımı tamamlayana kadar da etmeyi planlamıyorum. Gelen geri dönüşler neticesinde projenin adını değiştirmiş bulunmaktayım. Hazır değişiklik yapıyorken var olan yapıyı iyice parçalayıp bu sefer kullanıcı çerezlerinin içinde tutmaya karar verdim.

Çook daha detaylı bilgiyi yakında buradan ve bir kaç mecra üzerinden paylaşıyor olacağım.

Not: Merak edenler için fonbulucu üzerinde üç bin liralık küçük bir miktar bağış toplayabilmiştim. Dışarıdan bir kaç kurumun yaptıkları haricinde. Bu sefer bir elli bin toplarım ama uyarmadı demeyin

FoxQL - 13 Eylül 2019

Merhaba, bilenler bilir okuduğunuz konu başlığını tam olarak gerçekleştirebilme konusunda acayip bir takıntım var. Önceki sürümde tam her şey mükemmel gidiyor derken bu seferde insanları yaptığımız sistem ile ağa dahil edememe sorunu ortaya çıktı çünkü malumunuz herkes geliştirici değil (Üzücü :/)

Yukarıda bahsettiğim olaydan kastım şudur.
Alıntı:
Hedef bitcoin mining benzeri bir yöntemle insanların bizim ağımıza dahil olup bizim için web sitesi tarayıp bunları saklamasıydı.

Dediğim gibi, bunu dağıtma konusunda başarılı olamadık.
Bu yüzden şuanda gördüğünüz acayip değişik, afilli ve yakışıklı projeyi yapılandırmaya başladım.

Pek yakında yeni sürümü MVP hali ile yayınlayacağım.​

Üst Alt