Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Başkasının üyelik kaydı ve işin büyümesi

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Öncelikle merhaba lütfen okudutkan sonra bir değerlendirme yaparsanız memnun olurum.

Yaklaşık 2 yıl önce kurduğum bir e-posta var bayan ad-soyad şeklinde sanırsam ben rastgele oluşturmuştum çok önemli değil nede olsa ben bu mail üzerinden kimseyle iletişime geçmedim, sosyal medya üyelikleri var öyle anonim gezmek takılmak icin onun için.

Hani güzellik markaları var ya iş ortaklığı filan yapıyorlar bana ait mail ile üye olunmuş ve alışveriş yapılmış e-fatura filan gelmiş bende oradaki alışveriş yapan kişinin telefonundan ulaştım çünkü korktum acaba benim e-postamdan filan alışveriş başımı yakar mı bilmiyorum durumu izah ettim fakat, çok farklı problemler çıkarmasın diye arkadaşımın hesabı dedim, yanlış üye olunmuş bir mail dedim, kadın diyorki nasıl benim mailimi görebiliyorsun filan. avukatına iletmiş her neyse avukata ulaştım aramış beni duymamıştım, kadın durumu yanlış anlatmış ben avukata dedim durumu bana ait olan maile böyle bir şey geliyor dedim asıl benim bu durumdan işlem başlatmam lazım, bana whatsapp screenshotlarını filan çıkarttık dedi, art niyetli olmadığını iletirim filan dedi anlattım iyice. Bana firmadan mail geldiğini dedim. Dediki e-posta adreslerini bana yolla dedi yolladım smsle. Sonra bayanla konustum maile gelenleri attım foto olarak. bana senlik bir durum değil bunu netleştirmişlik olduk dedi ben seni bilgilendircem firmaya beni üye yapan kişinin hatası dedi, ama sonuçta benim bilgilendirmem geçecek, ben bu işlerle uğraşmak istemiyorum ailemin görmesi filan. Duruşmaya çağrılmam ve farklı illerde yaşıyoruz. Bunları düşündükçe içim eriyor, çünkü anlamıyorum bu işlerden.

anlattığım gibi çok saçma bir şey, ben bana faturayı kitlemişlerdir korkusuyla yazdım hemde bilgilendirmek amaçlı. Hep negatif düşünüyorum bilmiyorum, belki bunun mahkemesi bile olmaz ama

harbiden psikolojim bozuldu, yardımcı olabilirseniz ve en azından değerlendirme yaparsanız çok memnun olurum.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire