Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Blog'um Hakkında Öneri Ve Yardım Rica Ediyorum

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Selam Arkadaşlar.
Yaklasik 4 5 aydir blogum aktif değildi tekrar aktif etmeyi dusunuyorum ama ne kadar emek verirsem vereyim onceliğim alt yapi insaat yaparken temel sağlam olmazsa o bina çöker o yuzden web sitemdeki eksiklikleri goremiyorum yani bu isten anlamadiğim için sizden ricam bakip eksiklerimi soylerseniz bende ona gore yardim destek alirim "ucretli" veya ucretsiz kendim yaparim. Ve ayrica kirmizi uzun menuyu duzeltemedim eksiklerim var ise o menu haricinde toplayip butun sorunlari birisine yaptiracağim yada kendim yapacağim yardimlarinizi bekliyorum.

Ve ayrica seo hizmet paketi felan satiyorlar 40-70 tl ye onlardan almalimiyim benim web siteme destek olurmu gercekten yardimlarinizi bekliyorum hergun bubu konu için güncel olup konuyu takip edeceğim

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire