DLE Destek Hattı

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Arkadaşlar öncelikle DLE'nin gücünden emin olun
Bu başlığı RSS alıyorum, sürekli takip edicem. DLE ile ilgili takıldığınız şeyleri buradan sorabilirsiniz

Merhaba arkadaşlar,
Ben web işlerine 2004 yılında başladım. Sağ üst köşedeki üyelik tarihime bakarsanız burada bir çok kişinin yaşının yarısı sayılır. 2006-2007 yıllarında Adsense'den aylık 5-6k kazanıyoduk. Aradan çok zaman geçmiş, şartlar değişmiş olabilir fakat bu işlere bakış açım pek fazla değişmedi.
Daha önce bir çok kez Wordpress'in tamamen çöp olduğunu ve gereksiz uğraş olduğunu defalarca söyledim fakat pek sallayan olmadı. Mevzu ticaret ise sürü psikolojisini bırakmak lazım diye düşünüyorum.
Wordpress için hazır bir tema almanız gerekiyor ve bunun ortalama maliyeti 100 TL. Tabii yeni site ise birde tanıtım yazısı vb. derken en az 200 TL maliyet oluyor. Daha sonra site hitlendiyse VPS maliyeti de oluyor. Bit çok kişi 100-200 TL masraf ile site açıp sonunda hüsrana uğruyor.
Ben hit ve kazanç işini DLE ile çözüyorum. 10-15 gün önce bir site açtım. Ne bir tanıtım yazısı ne bir backlink aldım. Sadece sitemi açıp gerektiği şekilde optimize ettim. Güncel hit bilgisi;

15 ocak tarihinde 1 olan sitemin hiti bu gün itibarı ile 1085 olmuş durumda.

Dip Not: Eklediğim içeriklere doğal yorumlar gelmeye başladı;

Doğal olarak sitenin kategorisini merak etmiş olabilirsiniz. Emin olun bu yemek tarifleri sitesi veya dizi fragmanları sitesi değil. Milyon tane rakip ile uğraşmak yerine doğru sektörü çekerek potansiyel hit elde ediyorum. Muhtemelen 1-2 hafta sonra sitemin hiti 5k'dan fazla olacak.
Şekil A'da görüldüğü üzere bir domain alıp site açarak çok kısa bir sürede 1k hit elde edebildim. İlerleyen günlerde bu hit 5-6K'dan fazla olur. 20K'ya kadar da çıkabilir. Özet olarak demek istediğim wordpress ile uğraşmayı bırakın. DLE deneyin, DLE tema yapan adamlar var veya çok takıldığınız bir şey olursa sorun her türlü yardımcı olurum.

Üst Alt