Facebook Doğrulanmış Sayfa Hakkında Bilgilendirme

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhabalar arkadaşlar uzun süredir aranızda yoktum uzaktaydım yeni geldim foruma, o yüzden konu güncel değildi. Evet Facebook yeniden profil/sayfa onayını açmış bulunmaktayım.

Doğrulanmış bir Sayfanın adının yanında mavi bir onay işareti vardır. Bazı kişi, spor, medya, eğlence ve devlet Sayfaları doğrulama işlemi için gerekli koşulları karşılıyor olabilir. İşletmeleri/markaları temsil eden kullanıcı profilleri ve Sayfalar için doğrulama isteklerini desteklemiyoruz.

Yeni başvuru sayfasında diyor ki, Ünlü Kişi / Spor Sayfası / Medya Kuruluşu, Eğlence Mekanları ve Devlet Sayfalarını kolaylıkla onaylarız. Fakat işletme ve Markalar için bunu sağlamayabiliriz. Adamlarda haklı milyonlarca işletme sayfası var hangisi ile başa çıksınlar?

Uzatmadan başvuru ekranına geleyim.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Başvuruda karşımıza böyle bir ekran gelecek.

Bu sayfa sizde açılmıyorsa, bunun nedeninin reklam hesabınızın yeterli harcama düzeyine ulaşmadığıdır. Bir kaç sayfa için aktif reklam verdikten sonra Reklam Desteği Formuna ulaşıyorsanız bu onay sayfasına da ulaşabilirsiniz demektir. Test edilip onaylanmıştır

Sayfa ve Profil seçimi yapıyoruz. Gereken resmi / kurumsal / kimlik belgenizi yükledikten sonra bu hesabın neden onaylı olması gerektiğini açıklayınız. İngilizce yazmakta fayda var. Başvuru sonucunda gelen maillerde kişiler hep yabancı. Bu yüzden Türkçe yazılan başvuruları okumadıklarına inanıyorum. Sayfa yeterli mi ? (hayır) Reklam harcaması var mı (hayır) Red!

Konu yıllar sonra tekrar güncel arkadaşlar, inşallah faydalı olabilmişimdir.

Herkese iyi forumlar dileriz.

Üst Alt