Facebook Facebook Grup Başlıklarına Eklenen Symbols & Emojis

Katılım
22 Şub 2020
Mesajlar
13
Beğeniler
0
#1
Facebook için İfadeler Listesi
İşte tüm emoji ifadelerinin ve Facebook için yeni çıkartmaların tam listesi. Gördüğünüz gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda benzersiz ifade var. Çok sayıda yeni ve popüler ifadeyle birlikte tanıdık gülen yüzlerin inanılmaz bir seçimini bulacaksınız.

Artık ifadeler listemizi kullanarak Facebook durumlarınızı, yorumlarınızı ve sohbet mesajlarınızı süslerken mutlu, üzgün, aşık olduğunuzda veya başka herhangi bir duygu yaşarken kendinizi arkadaşlarınıza kolayca ifade edebilirsiniz.

Aşağıda en iyi emoji listesi ve kullanımı çok kolay. En son emojileri tüm cilt rengi varyasyonlarıyla da bulacaksınız.
'Ara' seçeneği ile emojileri çok çabuk bulabilir, arama alanına yazabilir ve anında kullanabilirsiniz!


Facebook Emoji
İfade listemiz standart ifadeler + tüm yeni Facebook Emoji'lerini içeriyor! Standart ifadeler için kodları hatırlayabilir ve yazabilirsiniz, ancak standart klavyelerinizle emoji kodlarını yazamazsınız.

Emojilerin geri kalanını kullanmak için, üstlerine tıklayın ve kodları anında kopyalanacaktır, ardından seçiminizi Facebook ve diğer ağlarda yayınlamak için yapıştırmayı kullanmanız yeterlidir.

Emoji anlamları
Hala emoji anlamları ile şaşkınsanız, anlamını göstermek için işaretçinizi herhangi bir emojinin üzerine getirin.

Daha fazla ifade var mı?
Evet, Facebook'ta yayınlamak için 2000'den fazla güzel emoji ve ifadeden oluşan harika bir koleksiyonumuz var! Aşağı kaydırın ve hemen deneyebilirsiniz!

İfadeler nasıl indirilir?
Bu sayfanın altında cep telefonları ve tabletler ve PC tarayıcınız için ifade uygulamalarımıza indirme bağlantıları bulabilirsiniz. Yüzlerce güzel çıkartma ile birlikte en iyi emoji klavyesini ücretsiz indirin!

Tıkla: >>
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Tıkla: >>
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt