Film Sitelerinizin Uçuşa Geçmesini İstermisiniz ? Garantili Hizmet ! 6 Yıllık Tecrübe ile !

deryapl

Özel Mod

Forumda bilen bilir tanıyan tanır, 6 yıldır film ve dizi sektöründeyim. Bu süre zarfını piyasada gördüğünüz lider sitelerden birini ve onlarca 2-3 ayda büyütüp 10-20k hite getirip sattığım film siteleriyle doldurdum. Sizede bu taktikleri veriyorum ! Referansım profilimdir, inceleyip bakabilirsiniz.
Neler Yapıyorum ?
NORMAL PAKET (100 ₺ )
--
Bu pakette sitenizi inceleyip sektöre ve sitenize özel altın değerinde taktikleri ve ne yapmanız gerektiğini adım adım söylüyorum. Hangi ayda hangi haftada neler yapacağınıza kadar detaylandırıyorum, filmleri nasıl ekleyeceğinizden nerelerden backlink alacağınıza kadar ! (En Önemli Hizmet) --

-- Sitenizin İç ve dış SEO yapısını inceleyip nasıl olması gerektiğini söylüyorum ve o andaki rakiplerinize göre planlama yapıp size bir yol çiziyorum. --
MAKSİMUM 2 AY İÇERİSİNDE YÜKSELİŞ GARANTİLİDİR. PAKETİ ALDIĞINIZDAN 2 AY İÇERİSİNDE YÜKSELİŞ OLMAZSA PARANIZI İADE EDİYORUM. (YÖNERGELERE UYDUĞUNUZ TAKDİRDE)

YENİ SİTELERE ÖZEL PAKET (FİLM, DİZİ, ANİME) (150 ₺ )
--
Eğer yeni açacağınız bir siteniz varsa verdiğim taktiklerle ve sitenize yapacağım optimizasyonla uçurabilirsiniz ! --
--
Sitenize FİLM, DİZİ, ANİME kategorisine özel On Page SEO Optimizasyonu Yapıyorum. (Full) --

-- Yeni açtığınız siteyi çok kısa sürede inanılmaz hitlere ulaştıracak taktikler veriyorum ! --
--
Sitenize ne yapacağınızı ve nasıl bir SEO taktiği uygulayacağınızı ince ayrıntısına kadar anlatıyorum. --
NORMAL PAKET GİBİ YÜKSELİŞ GARANTİLİDİR.

ALTIN DANIŞMANLIK PAKETİ (Aylık 250 ₺)
Sitenize 7/24 Destek sağlıyorum ve birşey olduğunda direkt danışabiliyorsunuz !
Aylık danışmanlık aldığınız takdirde yukarıdaki tüm paketlerde yaptığım hizmetleri yapıyorum.
Bu pakette maksimum 3 ay içerisinde siteniz yükselişe geçiyor ve asıl bomba
Ben aracı olmadan sağlamanız çok zor olan Reklam Firmalarından size aracı olup reklam sağlıyorum ! (Bu reklamlar film ve dizi sektörü piyasasının en yüksek gelir getiren reklamlardır. Bu kadar yükseğini bulmanız için lider film sitelerine sahip olup özel teklif almanız gerekmektedir. Size siteniz 1k hitliyken bile 300 tl getiren reklam firmasını sağlama fırsatı veriyorum !)

NORMAL PAKET GİBİ YÜKSELİŞ GARANTİLİDİR.

BAZI REFERANSLARIM
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

VE PİYASADA DMCA HİZMETİ, SEO, ON PAGE SEO, TAKTİKLER VE R10 DIŞINDA FİLM SİTESİ SAHİPLERİNE VERDİĞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GİBİ BİR ÇOK REFERANS..

KURAL
Her paket hizmetindeki ÖZEL TAKTİKLER Altın değerindedir. Tamamen sitenize ve size ait olup başkası tarafından kullanılamaz, dağıtılamaz. Dağıtıldığı veya paylaşıldığı görülürse hizmet devam ediyorsa iptal edilir ve şikayet konusu açılır. Bunu şartı kabul etmeden kimseye hiçbir hizmet yapılmamaktadır.

FORUM DIŞI İLETİŞİM İÇİN

Skype: e-m-i-n_12344@hotmail.com ve WhatsApp: 0534667otuzyirmibir

Üst Alt