Firma tanıtım yazısı nasıl olmalıdır

Katılım
15 Eyl 2017
Mesajlar
18
Beğeniler
0
#1
Firma tanıtımda yapılması gerekenler,


Firma tanıtımı yapılması gerekenlerin başında özgün içerik kullanmalıyız. Özgün içerikte yazdığımız yazı herhangi bir web siteden kopyalanmamış yada olmaması gerektiğidir. Kopya yazı olması konu web site bunu farkettiğinde çok kolay şekilde web sitenizi*şikayet etmektedir. Yalnız bu şikayet tek bir link olduğu için sakınca doğurmayabilir. Bazen kopyala yapıştır yapmış olduğunuz sitelerden bile öne çıkabilir siniz. Yalnız arama motorları elbet bunu öğrenip size eksi puan yansıtacaktır. Firma tanıtımında yapılması gerekenler de kopya içerik size zarar verebilir.

Şuan bizim kelime yoğunluğumuz ise : Firma tanıtımda yapılması gerekenler, Firma tanıtım, anahtar kelime, web site, özgün içerik, firma tanıtımı olarak sınıflandırılmıştır.

Peki firma tanıtımında nasıl özgün içerik yazarız,

Öncelikli olarak özgün olmasını dilediğiniz kelime yoğunlaşmanız gerekmektedir. Bu kelimenin ne olduğunu iyi bilmeniz gerekecek. Makalenizi yazmadan önce 500 kelimelik bir yazı içinde anahtar kelimenizi yoğunlaştırmanız gerekmektedir. Ortalama olarak anahtar kelimeniz en düşük 2 olması gerektiği ve yazılarınızı online keyword araçları ile taratıp doğru etiketleri bulmalısınız. Anahtar kelime bulan bu siteler sizin için harf analizi yapar, ne kadar fazla kelime kullandıysanız etiketlerinizin ona göre verilmesi konusunda yardım etmekte olan bu siteler. Firma tanıtım yazısında sizlere kolaylık sağlamaktadır. Başlıklarınızda mutlaka h1 etiketi uygulamalı ve w3 standartlarına da uygun olmanız gerektiğinide lütfen unutmayınız.
 
Üst Alt