Hosting Satın Alan Müşterilerimize Antispam Koruması ÜCRETSİZ

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
543
Beğeniler
15
Konum
Zonguldak
#1
Selam Spam Maillerden Sıkıldınız mı ? Öyleyse size özel teklifimiz var!konomikHost İnternet ve Bilişim Hizmetleri 16 yıllık tecrübeyle müşterilerimize her zaman kesintisiz, sorunsuz ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Windows veya Linux Hosting hizmetlerimizden 3 adet ayrı hosting hizmeti alan müşterilerimize özel 1 adet Hosting hizmetine 1 yıl boyunca ÜCRETSİZ Antispam Email Koruması hediye ediyoruz.

Linux veya Windows Bayi Hosting 3 ve üzeri hizmetlerimizden satın alan müşterilerimize 2 adet Alan adına 1 Yıl boyunca ÜCRETSİZ Antispam Email Koruması hediye ediyoruz.

Kampanyamız SINIRLIDIR! Kaçırmayın!

Kampanya koşulları
1)Hizmet aktif edilmesi için belirlediğiniz alan adlarınızı destek bildirim sistemimizden yazmanız yeterli olacaktır.
2)Hizmet sadece bize iletilen alan adlarınız için geçerlidir.
3)Kampanya koşullarına uygun alım yapıldığı takdirde bir müşteri kaydından çoklu alım yapılabilir.
4)Kampanya süresi hizmet başlangıç tarihinden itibaren 1 yıl süre ile geçerlidir.
5)Mevcut müşterilerimiz kampanya koşullarımıza uyan hizmetleri için hizmet süreleri boyunca kampanya dahilinde olacaktır. Destek bildirimi ile korumaya alınacak alan adlarını bildirmeleri yeterli olacaktır.

Antispam Nedir ?
Antispam Email Servisi linux ve windows sistem yöneticilerinin, Mail servislerini kendi bünyesinde barındıran kullanıcıların ileri düzey mail güvenliği ile ilgili bilgi ve deneyim sahibi olmadan antispam ve antivirüs koruması sağlayacak şekilde hizmet verir. Kullanımı oldukça kolaydır. Microsoft Exchange, Lotus Domino, Postfix, Exim, Qmail, Mail Enable gibi mail sunucularına Mail Gateway olarak tanımlarak antispam firewall şeklinde entegre edilir. Herhangi bir taşıma işlemi gerektirmez ve servis kurulumu ek bir maliyet oluşturmaz. Kolay ve anlaşılır web arayüzü ile filtre ayarları kolaylıkla yapılabilir, bu sayede etkili, güçlü ve hızlı bir koruma sağlanabilir. Antispam Email Servisi yazılım bazlı bir servis şeklinde çalışır. Entegrasyon, ayarlama, güvenlik yada alt yapı maliyetlerini/işlemlerini düşünmeden aylık çok düşük fiyatlarla bizden hizmet alabilirsiniz.

Özellikleri
Sınırsız Kullanıcı
Antispam ve Antivirüs Koruması
Blacklist / RBL Kullanımı
Karantina Kullanımı
Özel Kural Tanımlama
Gelen ve Giden Taraması
Detaylı Bilgi İçin WİKİ Sayfamız :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.


Sitemiz :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt