Duyuru İngiltere Çalışma Vizesi Başvurusu

resthit

Acemi Üye
Katılım
5 Şub 2017
Mesajlar
10
Beğeniler
0
#1
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Tier 2 olarak adlandırılmaktadır. Başvurunun aracı kurumlar denetiminde yapılması çok daha mantıklı olacaktır. Başvurunun ulaştırılacağı birim İngiltere Vize Başvuru Merkezi’dir geçmiş seneler kapsamında konsolosluklar üzerinden yapılan başvuru artık bu merkezler üzerinden tamamlanıyor.

Hangi Evraklar Gereklidir?

İngiltere çalışma vizesi için gerekli evraklar kapsamında başvuru formunun eksiksiz doldurulmuş hali başı çekiyor. Bu noktada kişilerin vize değerlendirmeleri bir puan usulü ile yapılır.

  • İngiltere’de yer alan lisans sahibi bir firmadan çalışma daveti
  • COS belgesi ( Cos Belgesi kesinlikle lisanslı bir şirketten alınmalıdır. )
  • Dil yeterlilik belgesi
İngiltere tier 2 vizesi bu şekilde 70 puanın üzerinde bir değer toplanırsa verilir. Vize sayesinde kanuni bir aykırılık olmadan İngiltere’de iş sahibi olma fırsatını elde edebilirsiniz.

Hangi Kişiler İçin Geçerlidir?

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Tier kapsamında yapılacaksa genel olarak sporcuları, lisans ve yüksek lisans sahibi olan kişileri kapsamaktadır. Sıradan iş gücünün alınması ve istihdam edilmesi ise Tier kapsamında yapılmaz. Vasıfsız işçi olarak çalışma izninin alınması için İngiltere Hükümeti’nin bu konuda bir ihtiyaç olduğuna dair açıklama yapması gerekir.

Banka Hesabında Bulunması Gereken Miktar

Kişilerin vize başvurusunun olumlu yanıt alması için kişilerin banka hesaplarında bir maddi birikime de sahip olmaları gerekir. Ancak bu şekilde iltica etme soru işareti olmadan kabul kararı verilir.
 
Üst Alt