Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Kredi Kartı ile xenforo 1x Resmi Sitesinden Lisans Satın Almak

BrCoder

Administrator
Administrator
Selam Arkadaşlar Xenforo 1x Lisans bilindiği gibi lisanslı forum sistemlerinin tamamı ödeme olarak paypalı tercih etmektedir. Ancak Türkiye Cumhuriyeti bilindiği gibi paypal ı bddk ile Türkiye de engellemiştir. Bu yüzden lisans alınırken baya sıkıntı çekildi. Benim de kafamda bir forum kurmak vardı ve forumu kurarken lisaslı ve en fazla tercih edilir xenforo sistemini çok istiyordum.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
a girdim üyelik aldım. Her zaman ödemeye gelince otomatik paypal istedi. Onun için bende mybb forum sistemini kurdum. Daha sonra aklıma neden xenforo.com a hesabımla girip mail atmıyorum dedim.

xenforo-mail-png.2346

ve bu sayfaya girdim.

Site hesabımdaki ad soyadımı, mailimi yazdım.

subject : I want to get xenforo turkey license, but also not active PayPal

diye yazdım.

Message : I want to get xenforo turkey license, but also not active PayPal

aynı şekilde doldurdum. Ve gönderdim.

Daha sonra xenforo dan mail geldi. Gelen

mailimin en kısa sürede cevaplanacağı söylendi.

Daha sonra xenforo.com dan ikinci mail geldi. Gelen mesaj;

hesabınız kredi kartı ödemesine açılmıştır.

Ve hemen vakit kaybetmeden lisansımı aldım.

mybb den geçiş de çok kolay oldu. Hatasız geçtim.

Benim gibi düşünen arkadaşlara tavsiyem; lisansınızı aldıktan sonra xenforo 1.5.16 nın full ünü indirin ve geçiş yapın.

Daha sonra bir iki hafta bu versiyonda kalın forum hatalarını mesaj hatalarını düzeltip. xenforo 2.0 veya xenforo 2.1 e geçiş yapınız.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire