Sap2000 Kursu

resthit

Acemi Üye
Katılım
5 Şub 2017
Mesajlar
10
Beğeniler
0
#1
Sap2000, en çok kullanılan programların başında gelmektedir. 1990'lı yılların ortasında ilk defa piyasaya sürülmüştür. Özellikle inşaat alanındaki temel işlemlerden birisi olan yapı modellerinin oluşturulup geliştirilmesinde çok büyük bir kolaylık sağlar. Bunları farklı boyutlarda ortaya koyar. Biladım sayesinde
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
alınabilir.
Sap2000 Kurs İçeriği Nasıl?
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
çerçevesinde belli başlı ders konularından bir kısmı şöyledir;
  • İlk olarak programın ne olduğu tanımlanır ve hemen ardından hesap yöntemleri anlatılır.
  • Yapıların nasıl modelleneceği, bunların analizi sırasında hangi sistemlerin kullanılacağı, kesit üzerinden atamaların nasıl olacağı gibi birçok değişik konuya dair en ince detaylarını öğrenebilirsiniz.
  • Mevcut yüklerin tanıtımı, bunların analiz ve çözümü, kurs çerçevesinde dikkat çeken diğer konulardır.
Sap2000 kursu, yazılımın en son güncel versiyonu olarak bilinen V17 temel alınarak oluşturulmuştur. Çünkü bu program, belli aralıklarla değişen şartlara göre kendisini yenilemektedir. Önemli olan ise hem bunları bilmek hem de doğru şekilde uygulayabilmektir.
Sap2000 Kursu Grupları
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
36 saatlik bir eğitim içeriğine sahiptir. Şirinevler ve Beşiktaş semtlerindeki şubelerde verilmektedir. Hafta sonu ve hafta içi grupları söz konusudur. Bunlardan birisine dahil olabilirsiniz. Eğitimi verecek olan kişiler inşaat mühendisleridir. Her biri, alanında en az 8 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Uygulama ve teorikten oluşan program sayesinde tüm detaylara hakim olmak, bu yazılımı başarılı bir şekilde kullanmak mümkündür.
 
Üst Alt