Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Taksi Uygulaması Yapacak/ Sahada Benim Çalışabileceğim Bir Kişi Arıyorum

BrCoder

Administrator
Administrator
Merhaba,

Aktif olarak taksicilik yapıyorum. UBER'in sistemini bilenleriniz vardır. Bu sistem birçok şehirde hali hazırda yok.
Bu şehirlerde olan taksicilik sisteminde size şöyle söyleyeyim; taksi uygulaması şuan tüm şehirlerde gereksinim olarak ihtiyaç duyuluyor.

Düşündüğüm şey; Taksici uygulaması sisteminde belirtilen konumdan belirtilen konuma gidilecek bir uygulama yapmak. Bu uygulama "taksimetre açılış ücreti + kilometre hesabı" ile yapılabilir. Yani tamamen taksimetreye uygun.

Hem müşteri hem de taksicinin onayıyla beraber iş alımı yapılabilir. Bunun için bu sistemi yapabilecek bir kişi arıyorum. Sahada benim bunu tüm taksicilere yayabileceğim, hatta kendimize ait 2 taksimizde aktif olarak doğrudan kullanabileceğim bir sistem arıyorum.

Bu sistemi yapabilecek kişilere şöyle bir şey söylemek isterim.

Bir taksici günde 500 TL arası kazanıyor.
Eğer sisteme örneğin Kocaeli'deki tüm taksileri ekleyebilme imkanımız olursa ve bu uygulamadan her işte gelirlerin %10'u gibi bir kesinti yapabilecek olursak ortaya çıkan rakam mükemmel.

10 taksi bu sistemden ayda 10 bin TL'lik iş yapsa; 1000 TL hiçbir şey yapmadan para kazanabiliriz. Böyle bir sistemi yapabilecek bir arkadaş olursa, sahada bunu yönetebilecek ve çok fazla kişiye ulaştırabileceğimi söyleyeyim.

Bunun için özel mesaj atarak detayları konuşabiliriz.

Lütfen taksicilerle dalga geçilen bir yorum olmamasını talep ediyorum. Bu sistem ayriyeten "yorum-beğeni" sistemiyle beraber taksicilerin daha iyi hizmet vermesini ve gelişmesini sağlayabilir.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
bunu beğendi.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire