Telif yüzünden polis karakola gelmen gerekiyor ifade vereceksin dedi ne yapabilirim ?

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Merhaba arkadaşlar uzun süredir aktif bir film sitem vardı ancak pek giriş çıkış yok kimse yok sitede ancak bazı içerikler google aramasında öne çıkarak ulaşmışlar siteye. Siteye uzun zamandır içerikte girmiyorum sadece aktif şekilde duruyordu. Bugün için telefondan arandım karakola gelip ifade vermelisin diye söyledi polis. Bkm yapımı filmler tarafından savcılıktan bildiri gelmiş ifadeye göre işlem yapacaklarmış. Siteden yerli yapım filmleri komple kaldırdım şimdi benim karakola gittiğimde ne demeliyim. Başına böyle bir iş gelen varsa tecrübelerini aktarabilirse çok memnun olurum. Cezası ne olur yada bilinen bir cezası varmı tam olarak yardım eden birisi olursa çok sevinirim. Kolay gelsin.

Hukuk alalında yetkin kişiler bizlere yardımcı olursa çok güzel olur. İsteyen direkt telefonumdan (0541 812 0145) ulaşabilir daha önce başıma böyle bir olay gelmediği için bilgim yok.

Ek olarak polisin bana söylediği içerikler hakkında epostama baktım herhangi bir ihtar postası almadım. Bkm sadece daha önceki içerikler hakkında göndermiş ancak polisin bana söylediği içerikler hakkında ilgili bir e-posta göndermemişler.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Üst Alt