Xenforo 2 Yeni Açılan Konu Moderatör Onayından Geçsin İstiyorum

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
629
Beğeniler
15
Konum
Zonguldak
#1
Selam. Forumumda çok fazla gereksiz konu açılıyor uyarsam da önüne geçemiyorum bir türlü. O nedenle moderatör onayından geçtikten sonra yayınlansın istiyorum. Forumumda 2 tip üyelik var. 1.si normal üyelik diğeri özel üyelik. Özel üyeler bu moderatör onayına takılmadan konu açabilsin istiyorum. Normal üyeler ise konu açarken moderatör onayından geçsin istiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim? Kullanıcı grubu izinlerinden User isimli grubu düzenleyip Onaysız içerik gönderebilsin mi? iznini değiştirip HAYIR yapıyorum bu sefer de her yorum için de onay istiyor. Ben sadece konu açarken onayımdan geçsin istiyorum yorumlarda onay istemesin. Bunu nasıl ayarlayabilirim?


1 - Aşama

Admincp >> Gruplar ve izinler >> Kullanıcı grubu izinleri >> ilgili grup >> Onaysız içeriği gönderme >> HAYIR
Bu arada orda bir tercüme hatasının olduğunuda gördüm,sonucu bildirirseniz ona göre tercüme hatasını düzenleyeceğim.


Tam olarak söylediğiniz şekilde yapmıştım. Lakin konu açarken onay istesin istiyorum sadece. Bu şekilde yapınca her yorum için de onay istiyor. Normal kullanıcılar bir konuya yorum yapınca da onay istiyor.

Umarım anlatabilmişimdir.
Görsel ekledim konu hakkında böyle daha iyi anlatmış olurum.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.2 - Aşama

Direk olarak tek grup içim konu denetimi yapamıyorsunuz ne yazık ki. Ya tüm mesaj ve konular yada tüm grupların konularını denetleyebilirsiniz.

Yani Admincp >> Forumlar >> Kategori ve forumlar >> sınırlama yapılacak forum >> Bu forumda açılan yeni konuları modere et >>
Ancak admin dışındaki tüm gruplarının konularını modere etmek zorundasınız ...


@Admin ™, Öyleyse belirlediğim kategorilerde sadece konu açarken onaydan geçmesini yapayım. Çok teşekkür ederim yardımınız için bu da iş görür.
 
Üst Alt