Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Yeni Ücretsiz Sahibinden.com Tarzı Seri İlan Scripti

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Sahibinden-com-Scripti-Profesyonel-Tasarim-1.jpg

Arkadaşlar wmliz forumlarına özel sizlerle paylaşacağım ücretsiz seri ilan scriptinin güzel ve sade bir tasarımı mevcut. Kullanmak isteyenler varsa isterlerse verdiğim kaynak linkten indirebilirler fakat kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır kullanımlarınızdan doğabilecek herhangi bir hata veya yasal sorun ile wmliz.net ilgili ve alakalı değildir.

Öncelikle sitenizde bir değişiklik yapmadan her zaman web sitenizin yedeğini alın. Oluşabilecek herhangi bir hatada sitenizi tekrardan geri yükleyebilirsiniz. Scripti kendim indirip denemedim fakat sizlerle paylaşmak istedim beğenirseniz isterseniz kullanabilirsiniz.

Wmliz ücretsiz script indirmek isteyenler kategori altından diğer ücretsiz scriptlerede bir göz atabilir hatta ilgil kategoriden script isteklerinde bulunabilirsiniz.

Kurulum: Phpmyadmin üzerinden SQL dosyasını yükleyin. Yükleme işlemi tamamlanınca tablolar arasından ayarlar tablosundan site link bölümlerine kendi site url adreslerinizi giriniz.

localhostta hata vermesinin sebebi dizine yönlendirmesidir. Çözüm için index.php açıyoruz ve

PHP:
< ? @ header("Location:$ayarlarabaglansiteicinlink/anasayfa.php" ); ? >

bu kodu buluyoruz örneğin bir klasöre kuracaksak scripti bu şekilde yapmalıyız.

PHP:
< ? @ header("Location:$ayarlarabaglansiteicinlink/tekno/anasayfa.php" ); ? >

"tekno" yazan yer klasörün adı aynı dizinde veritabanibaglantisi.phpâ€ËÅ“den veri tabanı ayarlarınızıda yapın. Wmliz webmaster forumuna bu güzel paylaşım için hemen alttan bir teşekkür yorumu yazmanız yeterli.

Ücretsiz Seri İlan Scriptini İndirmek İsteyenler
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire