Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

E-HİZMETLER - TKGM - BÖLÜMLERİ

Tapu müdürlüklerine gitmeden internet ortamında yönetebildikleri, taşınmazların tapu kayıt ve konum bilgilerini görüntüleyebildikleri bir sistemdir.

E-HACİZ

Tam adı elektronik haciz olan e-haciz de, devlete karşı ödenmemiş borçların , bireysel ya da kamu alacaklarının tahsil edilmesi amacıyla başlatılan el koyma işlemidir. e-Haciz uygulamasında söz konusu kısıtlama ya da el koyma işlemi elektronik olarak uygulanmakta ve dijital platformlar üzerinden gerçekleşmektedir.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-RANDEVU

Sistemi, vatandaşların şikayetlerine göre doğru polikliniğe yönlendirilmesini amaçlayan web ve mobil tabanlı bir uygulamadır. Sistemin sorduğu sorulara verdiğiniz cevaplar ile varsa e-Nabız'dan alınan sağlık verileriniz kullanılarak olası tanı ve poliklinik önerilerine erişmenizi sağlar. tkgm, webtapu ve Alo 181
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-İLAN

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen,İlk Tesis Kadastrosu, 22-a Yenileme Kadastrosu, Sayısallaştırma vb. çalışmalara ait Bilgilendirme ve Kesin Askı İlanları şeffaflık ilkemizle elektronik ortamda tüm vatandaşlarımıza sunulmaktadır. https://e-ilan.tkgm.gov.tr adresinden ulaşılabilmektedir.
Konular
0
Mesajlar
0
Alt forumlar:
  1. Askı İlanı
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-ARŞİV

Elektronik Arşiv uygulaması, kağıt ortamında düzenlenme, muhafaza ve ibraz edilme zorunluluğu bulunan faturanın, elektronik ortamda oluşturulması, e-Posta ile iletimi, elektronik ortamda muhafazası, elektronik ortamda ibrazı ve elektronik ortamda Gelir İdaresi Başkanlığı'na raporlanmasını kapsayan uygulamadır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-TERKİN

"E-Terkin" TKGM tarafından yayınlanan web servisleri kullanılarak, yetki verilen bankaların ve finans kurumlarının ipoteklerinin sorgulanması ve ipoteklerinin kaldırılması (terkin) taleplerini iletebilecekleri bir uygulamadır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-İPOTEK

Tapu Kanununun 26'ncı maddesinin son fıkrası uyarınca tüm kredilere karşılık teminat gösterilen taşınmazların ipotek tesisi ve değişikliği taleplerinin elektronik imza ile güvenliği sağlanan internet servisi aracılığıyla TAKBİS üzerinden yapılmasıdır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-TAHSİLAT

Konular
1
Mesajlar
1
Konular
1
Mesajlar
1

E-DERGİ

Yabancıların Türkiye'de gayrimenkul yatırımlarına ilişkin her türlü bilgiye ulaşabilecekleri interaktif, her zaman güncel, dinamik bir platformdur.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

E-FATURA

E-fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen e-fatura uygulamasında amaç tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem oluşturmaktır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire