Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

İnsansız Hava Aracı

İnsansız hava aracı, fiziksel olarak içinde insan bulunmayan bir tür uçan araçtır. .İHA' iletişim sistemdir.

Multikopter (Drone)

Dört rotorlu bir helikopter türüdür. Quadrotor helikopterler ve dönebilir kanatlı uçaklar uzun süredir deneysel olarak uçurulmasına rağmen, konfigürasyon modern UAV veya drone'un gelişine kadar bir merak olarak kaldı.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Kameralı Drone

Termal Kameralı Drone, uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilebilen ve termal kamera takılı insansız hava aracıdır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Drone Cezası

İzinsiz veya kayıtsız, tescil olmadan uçuş yapan şahıslara ve İHA pilotlarına 8 bin 498 TL, uçuş izni almadan yapılan İHA uçuşlarında ise 8 bin 498 TL para cezası, özel hayatın gizliliği ve mahremiyetini ihlal edenler hakkında 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili Maddeleri kapsamındaki hükümler, ayrıca aykırı davranan, tatbik ve icrasına muhalefet eden, zorluk çıkaran kişiler hakkında fiil ve eylemleri ayrıca bir suç oluşturmuyorsa; 5442 Sayılı İl İdaresi Kanununun 66’ncı maddesi uyarınca yasal işlem yapılacaktır.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Drone Çekimleri

Drone çekimlerindeki tüm ekibimiz ile her projede başlangıçtan sonuca kadar detaylı planlama yaparak ilerliyoruz. Müşteri istekleri ve tecrübemiz sayesinde güçlü bir beyin fırtınası ile profesyonel çekimler elde ediyoruz.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok

Drone Ruhsatı

Drone ehliyeti alabilmek için SHGM üzerinden veya Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün yetkilendirdiği kuruluşlardan herhangi birisi tarafından da alınabilir. Drone ehliyeti için uçuş eğitimi alınır. Drone ehliyeti basılı olarak ücreti mukabil alınabilir. Drone ehliyeti bir süre ile sınırlı değildir.
Konular
0
Mesajlar
0
Konular
0
Mesajlar
0
Yok
Bu forumda hiç konu bulunmamaktadır.
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire