Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

2/B KADASTROSU

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,913
Beğeniler
12
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
2/B KADASTROSU

2/B KADASTROSU
Orman Sınırları Dışına Çıkarılan (2/B) Sahaların Kadastrosunun Yapılmasına Yönelik Çalışmalar
AMAÇ
6831 sayılı Orman Kanunu kapsamında Orman Kadastro Komisyonlarınca Hazine adına orman sınırları dışına çıkartılan ve çıkarma işlemi kesinleşen yerlerin 3402 sayılı Kadastro Kanununa 27.01.2009 tarih ve 27123 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5831 sayılı kanun ile eklenen ek 4 üncü maddesi hükümlerince fiili kullanım durumlarına göre kadastrosunun yapılması ve hatalı oldukları için tescil edilemeyen 2/B alanlarının hatalarının giderilerek tescilinin sağlanması.
Orman Genel Müdürlüğü tarafından mahalli maliye kuruluşlarına ve akabinde de İdaremize intikal ettirilen alanlarda 2/B kullanım kadastrosu (orman dışına çıkartılan 2/B alanlarının tescili ve kullanıcılarının belirlenmesi) ve güncellemesi çalışmaları öncelikle tamamlanmaktadır.
Yapılan çalışmalara ilişkin sonuçlar ilgili kurumlar olan Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığına iletilmektedir.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire