2 Samsung Notlarını Aktarmanın Basit Yolları [Çözüldü] Resimli Anlatım

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,673
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
1.jpg 2.jpg 3.png 4.png 5.png 6.png

samsung Notlar metinler, görüntüler, ses kayıtları ve müzik ile notlar almak için uygun bir yol sağlar. Çok sayıda değerli bilgi ve veri depolamış olabilir. Gerçek şu ki, Samsung, ilk Android telefonundan bir Notes uygulaması sunuyor. Samsung Notes uygulamasında sunulan çeşitli fırça türleri ve renk karıştırıcılar bulunmaktadır. Kendi resimlerinizi çizmenize izin verilir.

Samsung Notes, tüm elle yazılmış notlarınız, eskizleriniz ve çizimleriniz için tek bir merkezdir. Ama biliyor musun Samsung notları nasıl dışa aktarılır?

2.jpg

Aslında, Samsung notlarını, bu Samsung notlarını nereye aktarmak istediğinize bakmaksızın, taşınabilir bir cihaza veya bir bilgisayara aktarmak oldukça kolaydır. Bu gönderide, Samsung telefonunuzda notları aktarmanıza yardımcı olacak 2 ayrıntılı çözümleri gösterilecektir.

1. Samsung Notes'u Paylaşarak Dışa Aktarmanın Düzenli Yolu
1. AdımSamsung telefonunuzdaki Notlar uygulamasını açın.

2. AdımDışa aktarmak istediğiniz bir veya daha fazla notu seçmek için, bir nota uzunca dokunabilirsiniz. Daha sonra dışa aktarmak istediğiniz tüm Samsung notlarını seçmeye devam edebilirsiniz.

3. AdımTüm notları seçtikten sonra paylaş sağ üstteki simgesi. Bu adım sırasında, Samsung notlarını PDF olarak dışa aktarmayı seçebilirsiniz. Samsung notlarını başka bir Samsung Galaxy cihazına verecekseniz notları bir SDOC olarak da paylaşabilirsiniz.4. AdımŞimdi bu notları nereye vermek istediğinize karar verebilirsiniz. Sunulan birçok temel seçenek var. Samsung notlarını Cloud Drive'a verebilirsiniz. Veya bu notları gereksinimlerinize göre e-posta veya üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Bundan sonra, Samsung notlarınızı kolayca vermek için ekrandaki talimatları takip edebilirsiniz.

2. Samsung Verilerini Bilgisayara Aktarmanın Profesyonel Yolu
Yukarıdaki yöntemle, tüm notlarınızı Samsung cihazında kolayca paylaşabilirsiniz. Yedekleme için Samsung verilerini bilgisayara aktarmak isterseniz ne olur? Bu bölüm size Samsung verilerini Windows PC veya Mac'e aktarmak için etkili bir yöntem gösterecektir. Burada, işi yapmanıza yardımcı olmak için harika bir Samsung dosya aktarımını şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
kullanımı kolay bir Samsung veri aktarım ve yedekleme aracı olarak çalışabilir. Yedekleme için Samsung telefonunuzdaki her türlü veriyi bilgisayara aktarabilme özelliğine sahiptir. Üstelik veri kaybı durumunda bu dosyaları Samsung cihazına geri yüklemenizi sağlar. Fotoğraflar, kişiler, mesajlar, arama günlükleri ve daha fazlası gibi Android verilerini yedeklemenizi sağlar. Artık Samsung verilerini dışa aktarmak için aşağıdaki kılavuzu kullanabilirsiniz.

3.png

1. AdımÖncelikle, bu güçlü Samsung notları aktarma yazılımını, yukarıdaki indirme düğmesine tıklayarak bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Samsung Galaxy telefonunuzdan kolayca Windows PC veya Mac'te not aktarabilmenizi sağlamak için iki sürüm sunar.

İndirdikten sonra çalıştırın ve Samsung cihazınızı bir USB kablosuyla bilgisayarınıza bağlayın. Bu Android cihazı otomatik olarak algılar. İlk bağlantı için, ekranda “Bu bilgisayara güven” düğmesine dokunmanız gerekir.

4.png

2. AdımAna arayüze girdiğinizde, sol panelde 4 seçeneklerini görebilirsiniz; Android Data Recovery, Bozuk Android Veri Ekstraksiyonu, Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme, ve Diğer Araçlar. Burada seçmeniz ve tıklamanız gerekir. Android Veri Yedekleme ve Geri Yükleme seçeneği.

5.png

3. AdımSağ pencerede, tuş fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Aygıt Veri Yedekleme ve Aygıt Verilerini Geri Yükleme. Burada “Device Data Backup” özelliğini seçmeniz gerekir.

4. Adım“Cihaz Veri Yedekleme” özelliği altında, Tek Tıkla Yedekleme düğmesine basın, Samsung cihazınızdaki tüm notları yedeklemeye başlamak için tıklayın. Yukarıda belirtildiği gibi, rehber, mesajlar, resimler ve daha fazlası gibi diğer verileri yedeklemenize yardımcı olabilir.

6.png

Yedeklemeden sonra arayüzde listelenen bir yedekleme dosyası göreceksiniz. Bu Samsung notlarını kontrol etmeniz gerekirse veya
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
, kolaylıkla yapmak için bu yazılıma geri dönebilirsiniz.

Bu makaleyi okuduktan sonra basit bir şekilde Samsung notlarını dışa aktar ve Android verilerini yedekleyin. İster Samsung verilerini başka bir Samsung cihazına aktarmak, ister bu Samsung notlarını bir yedekleme için bilgisayara kopyalamak istiyorsanız, buradan uygun bir araç edinebilirsiniz. Hâlâ sorularınız varsa bize mesaj bırakın.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst