Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

9 Aylık 32 BİN TL Ciro yapan E-Ticaret sitesi satılıktır.

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Site adresi: PM isteyene sadece telefon numaramı göndereceğim, wHatsapp veya telefon görüşmesinde site adresi verilecek. Detaylı anlatım sağlanacak.
Site için istenen fiyat: 29 Bin TL (azda olsa indirim sağlanır)
Sitenin aylık getirisi: 9 Ayda 40 Bin
Sitenin açılış tarihi: Nisan 2018
Sitenin içeriği nedir: Perde E-Ticaret
Günlük hit sayısı: 150-200
Ziyaretçi kaynağı: %90 Google
Domain yaşı: 1
Alexa : 6m
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tümü
Hosting dahil midir: 1 ay idare edilebilir
Banlı olduğu sponsor var mı: hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Merhaba arkadaşlar, PM istemeden okumanızı isterim. Siteyi 02.04.2018 yılında Wordpress lisanslı tema ile kurdum. Site içeriği "PERDE" satış sitesidir. Siteyi kurduğum ilk günden bu güne kadar tüm içerikleri tektek kendim el ile ekledim. Site içeriğinde blog yazıları + ürünler mevcuttur. Sitede kopya içerik asla bulunmamaktadır. Keyword, kısa ve şık bir domaindir. Site birçok kelimede Google’da 1,2,3.sayfada sıralamada yer alıyor. Ortalama geçen 9 ayda yaptığım ciro 40 BİN TL küsürdür. Hiçbir yere reklam vermedim. Sıfır reklam ile bu satış. Yoast seo eklentisi mevcuttur.

Kar oranı %350-400 civarındadır. 40 BİN TL cironun 31-32 BİN TL’si kar’dır. Perde işini bilenler zaten bu sektörün kar’ının yüksek olduklarını bilirler. Kısa ve öz örnek olarak, 3 metrelik perde masrafı en fazla 100 TL. ve satış fiyatım 450 TL’dir. Benim bu fiyata sattığım perdeler ise mağaza üzerinde 800 TL ve üzeri rakamlarda satılmaktadır. Sadece site satışının fiyatı yukarıda yazmaktadır. İsteyen olursa üründe verebilirim veyada siteyi satın alan kişi satış yapınca ürünü benden tedarik eder. Dikişi yapılıp gönderilir.

Tanıtım olarak sadece instagram kullanıyorum. 10k üzeri takipçisi olan ve beğeni, yorum alan sevilerek takip edilen sayfadır. İnstagram’a sponsor reklam çıkmıştım 1 kez, 12 TL ücret ödemiştim. Sosyal medya olarak fb, twitter’da mevcuttur. Fakat, tanıtım reklam pek yapılmamıştır. İnstagram hesabında 2-3k bot takipçi vardır. Bunu yapma amacım 10k üzeri takipçisi olan kurumsal hesaplar hikayeye link ekleyebiliyor, bu sebeple siteye hit çekebiliyorum. Siteyi alan kişiye yanında tüm hesaplar mail ile birlikte verilecektir.

Siteyi satma sebebim ise, Zonguldak’da güzel bi kurumda işe alınıyorum. Site ile pek ilgilenemicem, Perde aile işimizdir fakat annem babamda site ile ilgilenemez bu yüzden siteyi satmaya karar verdim. Yinede dediğim gibi alan arkadaş isterse ürün tedarik konusunda elimden geldiğince ilgilenebilirim.

Ufakta olsa indirim yapabilirim. Yukarıda bahsettiğim gibi, siteyi alan arkadaşa elimden geldiğince yardımcı olurum. Gerek site konusunda, gerekse ürün tedarik konusunda. Satış yapınca ürünü kestirip diktirip kargoya veririm. Siteyi alan asla zarar etmeyecektir. Ben para kazanıyorum diyebilecektir. İnternet üzeri dükkandır :)

Adwords ile instagram reklam kasarak ve sitede içerikleri çoğaltarak çok daha iyi bir kazanç yapacağını düşünüyorum. Sadece içerik ekleyerek bile satışların artacağını düşünüyorum, gün geçtikçe site Google’da dahada iyi konumlara geliyor.

Satışı isterseniz R10 üzeri veyada Zonguldağa gelip yüzyüze görüşerek yapabiliriz. Siteyi satışa çıkardım, hayırlısı ile satılır veya satılmaz ise pek ilgilenemicem. Şuan haftada 1 ürün ekliyordum 1 makale ekliyordum. Şimdi ayda 1 ürün 1 makale eklerim. İlgimde olmadığı için satışlar düşer. Satış gerçekleşirsede alıcı arkadaşa hayırlı olsun.

Forum dışı:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
mail ile ulaşabilirsiniz.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire