AdSense & SEO Danışmanı ! ✅ TR de İlk ve Tek -Kurumsal Sertifika ve Faturalı Online Birebir Eğitim

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Kampanya!

Tüm Eğitim Paketlerimizde Liste Fiyatları Üzerinden en az %5 indirim + 1000 TL'lik SEO Eklentisi
999 TL Olan Küçük Paket, indirimli olarak 949 TL + 1000 TL'lik Özel SEO Eklentisi
3.999 TL Olan Site + Niche Paket, indirimli olarak 3.600 TL + 1500 TL'lik Özel SEO Eklentisi

Kontenjan Sormadan Ödeme Yapmayınız! İndirimli paketlerin bazıları tükenmiştir. İletişim için whatsapp :
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
(0850 302 22 54)

Ayrıca %100 İade Garantili -Kurumsal SEO Hizmeti & Danışmanlık Hizmeti ilk 5 kişiye
8.999 TL yerine 6.999 TL!
Sitenizde artış olmazsa, paranız eksiksiz iade!
Pandemiyi Fırsata Çevir, İşini Uzmana Teslim Et!
Binlerce müşterimizde başardığımızı, şimdi sitenizde uygulayalım.
Siteniz kazandırdığında, ömür boyu siz kazanırsınız. İşlemlerimiz işe yaramazsa paranızı alırsınız.
İşin uzmanından sıfır riskli, Kazan/Kazan modeli.
Burada tüm işlemler sitenize canlı olarak yapılır, bu sayede sitenizin SEO'sunu yapmayı öğrenmiş olursunuz.
Bu fiyat tanıtım amaçlıdır, kontenjan bittiğinde değiştirilecektir.
Aşağıdaki Kurumsal Paket (Siyah) görselinde, bu paket ile beraber verilecek hediyeleri görebilirsiniz.

R10'un En Popüler Konusu

İlk Mesajda Topladığımız Referansları En Son 5 Ay Önce Güncellemiştik.
Tüm Referanslarımız Konuda Mevcut! Onlara da bakabilirsiniz %100 memnuniyet. Her bir yorum, saatlerin emeği!

---------------------
Canlı Kazanç Kanıtı ile başlayalım konuya!

Bugün eklenmiştir.
Bu ayki kazanç, 1gün daha olmasına rağmen ay sonuna, şuan 16.800 küsür TL'dir.
Geçen ay alınan ödeme de, bakiye kısmının altında yazar, 12.192 TL'dir.
Bu eğitimlerde anlattığım, yabancı sitelerden sadece bir sitenin geliridir.( Tek bir siteden bu gelir gelmektedir. Burası önemli.)
Bir maşallahınızı alırız.

✅ R10'da Hem SEO konusunda, Hemde AdSense konusunda ikisini birden Eğitim olarak veren ilk üyeyiz!
Yılların verdiği bilgi ve deneyim ile bildiklerimizi sizlere aktarıyoruz. SEO ve AdSense konusunda bilmediğimiz hiçbirşeyin olmadığına emin olabilirsiniz. Bizden eğitim alan kişilerin yorumlarına tek tek bakabilirsiniz.
Ayrıca, konuda olumlu/olumsuz yorumlarını yazan tüm müşterilerimin dekontunu bana sorma hakkını, burada üye olan herkese veriyorum.

✅ İkinci olarak, R10 üyesi olan herkese açık çağrımdır, bir üyeden hizmet alırken onu lütfen araştırın, kendi sitelerini göstermesini isteyin, kendi sitelerinin panellerini ve hitini canlı olarak görmek isteyin. Her SEO eğitimi veren kişiye lütfen aldanıp paranızdan ziyade, zamanınızdan olmayın. Yanlış bir kişiye güvenip kaybedilen 1 yıl, 5-10 bin liradan çok daha değerlidir. Aynı konu AdSense için de geçerlidir, Eğitim verecek kişinin gerek Adsense, gerek SEO bilgisinin canlı kanıtını isteyin. Biz, MSK Danışmanlık olarak, her türlü bilgi gelir ve hitimizi kanıtlamaya sonuna kadar açığız. Eğitimi alan kişlerin yorumuna bakabilirsiniz.

�� �� �� �� Bunun sonucu olarakta, sahte görselli konulara karşı ne derecede ciddi olduğumuzu göstermek için, Adsense kazancımızı kanıt olması adına ekran kaydı şeklinde ekliyoruz. Bu Kazanca da Eğitimde anlattığımız TBM'si yüksek sitemizle geliyoruz. Link:

Bizimle Kaybetme İhtimaliniz Yok!
Eğitimi Beğenmediğinizde Koşulsuz İade !

Garanti Bankası - Enpara - İş Bankası - Yapıkredi - ING - Papara - BTC - Kredi Kartı​

�� �� �� Tekrar söylüyoruz, Yüksek gelirli AdSense kazancı olmayan, bunu kanıtlayamayan, yüksek organik hitli ve gelirli hiti olmayan kimseden eğitim almayınız.! Bizden sonra türeyen, eğitim için pm atıp sıfır bilgiliyim deyip 1 ay sonra SEO eğitimi verecek kişilerden uzak durun, bilgisinin kanıtını isteyiniz.

Eğitimimizin Süresi;
* Eğitimimiz yaklaşık 5-6 saat sürmektedir, Sizin bilginize ve konuya olan ilgi düzeyinize göre değişmektedir.

Eğitimimizin Online Nasıl Olmakta?
*Eğitimi TeamViewer yada AnyDesk üzerinden yapıyoruz. Bu sayede eğitimi alan arkadaşlar, eğitimi kaydedebiliyorlar. Sonrasında tekrar izlenebilmekte. Birebir olarak bilmediğiniz anlamadığınız tüm noktaları anlatıyoruz.

Eğitimimizin, Diğer Tüm Eğitimlerden Farkı Nedir ?
*Eğitmenin kendi bilgilerini Analytics & AdSense üzerinden canlı panel üzerinden kanıtlayabilmesi. Kısacası kendine faydası olmayan insanların, eğitim verdiği şu zamanda, bu konu hakkında sizleri dikkatle uyarıyoruz.

Biz Kimiz?
*Uzun yıllardır
üyesi olmama rağmen, ağırlıklı olarak dışarıya, kurumsal firmalara SEO, AdSense ve E-Ticaret danışmanlığı yapmaktayım. Kurumsal iş hayatımda, Türkiye'nin ilk 5 firmasından birinde, IT Yöneticisiyim. Bizimle çalışan, özel birebir eğitimlerimizi alan arkadaşlar zaten nerede çalıştığımı, firmanın gücünü bilmekteler. Çalıştığımız tüm arkadaşlardan da olumlu veya olumsuz, aldıkları eğitim ile ilgili görüşlerini bekliyorum.

Eğitim Ücretimiz Nedir? ;
* Eğitimin bedeli PM veya Whatsapp üzerinden verilmektedir.Yukarıdaki geçici indirimli fiyattan kontenjan olmaması durumunda eğitim 3000 TL yerine 999 TL, Site + Eğitim paketi ise 7000 TL yerine 3.999 TL'dir..Kontenjan sormadan ödeme yapmayınız.

Premium Paket Toplantıları Nasıl Organize Ediliyor?
* En yoğun süreç olan ilk 1 ayda 4 toplantı yapmayı taahhüt ediyoruz. Normalde toplam 4 toplantı hakkı veriyoruz, ve sizlerden talep gelmesi durumunda da, bunu ilk 1 ay içinde 4 adet şeklinde, otuzar dakikalık ekstra toplantılar yapıyoruz. 1 aylık bu yönlendirmeli süreç bittiğinde, bize bir ihtiyaç kalmıyor. Yine akabinde, ekstra birebir talepleri olursa, müsaitlik durumumuza göre yardımcı olmaya çalışıyoruz. 4. ayında 20. birebiri yaptığımız müşterimiz dahi var.
Buradaki asıl garantimiz, taahütümüz, en yoğun olan ilk 1 aylık sürecinizde, 4 toplantıyı sizlerden talep geldiğinde kesinlikle yapıyoruz, zaman yaratıyoruz. Temel adımlarda hataları göstermeyi istiyor, yapılanları kontrol ediyoruz. Düşük paket alan 999 lira alan müşterilerin upgrade hakkı mevcut değildir. tekrar total ücret faturalandırılır, aynı şekilde büyük pakette de küçük paket değişimi yoktur. ilk 3 video izlendikten sonra iade yapılmamaktadır. Satışların %70'ini oluşturan büyük paket kontenjanlarımız da alımlara göre doldurulmakta, iadesi olmamaktadır.
R10.net'te olan iade yapısı bizimkiyle aynıdır. Değişim ve İade Şartları: Eğitimler Alındığı andan itibaren, Panel içerisinde genel olarak fayda sağlamaya başladığı için iade koşulu oluşmaz. Bundan dolayı bu hizmetlerle ilgili iade talep edilemez. Ancak küçük paket alımlarında ilk 3 video izleyip / ilk 3 Girişi sağlayıp beğenmedim diyen olursa (Henüz olmadı) anında iadesini yaparız.

Kazanç ve Hit Görüntülerimiz

Video şeklinde:

Günlük 321 TL'ye ulaşan sitemiz video şeklinde ektedir.

(Saat gece 01'de çekildiği için yeni gün henüz 1 lirada, Videodaki saati farketmeyen müşterilerimiz için açıklama
)

Yıllardır kazandığımızın kanıtı, müşterilerimize de panelimde gezme fırsatı verdiğim için kanıtlıdır hepsi;

erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire