ALIŞ! Kategori Yazısı ve Tanıtım Yazısı Yazacak Metin Yazarı Aranıyor

Selam Arkadaşlar
Giyim, tekstil, elektronik, teknoloji vb. sektörlerde, hizmet sağladığımız web siteleri ve e-ticaret siteleri için “kategori yazısı” ve “tanıtım yazısı” yazacak metin yazarı arayışımız bulunuyor.

İlk etapta, belirttiğimiz konularda 1 veya 2 örnek içerik yazılmasını talep ediyoruz. İçerikleri inceledikten sonra, içeriğin kalitesine ve talep edilen ücrete göre anlaşma sağlanacaktır.
Tanıtım yazıları, verimli bir çalışma sağlandığı ve bir aksilik olmadığı sürece her ay düzenli olarak yazdırılacaktır. (Tüm yazar gruplarımıza 900 ve 1000 arası yazı yazdırmaktayız.)
Kategori yazıları ihtiyaca göre yazdırılmaktadır. Sayı ve süre değişkenlik gösterebilir.
Ödemeler, içerikler teslim alındıktan sonra yapılacaktır. (Detaylı bilgi için PM atabilirsiniz.)
İçeriklerin özgün olması bizim için oldukça önemli, iletişime geçecek arkadaşların bunu da dikkate almasını rica ederiz. İçerikleri özgün bir şekilde hazırlamayan arkadaşlarla çalışma gerçekleştirilmeyecektir.
İçeriklerin SEO uyumlu bir şekilde yazılması beklenmektedir. (Detay verilecektir.)
İlgilenen arkadaşlar, detaylar ve ücret bilgisi için PM yoluyla ulaşabilirler. (Haftaiçi 9.00 - 18.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Haftasonları dönüş sağlanamayabilir.)

Üst Alt