Aylık +4000 TL Gelirli | Smm panel + Freelancer Hesabı Satılık

drlen

Yeni Üye
Katılım
5 Ocak 2017
Mesajlar
22
Beğeniler
4
#1
Site Adresi: Yalnızca mobil bankacılık ekran görüntüsünü atanlar ile paylaşılacaktır. (Satın alacak gücü olmayıp boş muhabbet yapanları engellemek adına lütfen yanlış anlamayın.)

Kategori: SMM panel + Sosyal medya paket satışı

SMM Panelin ve Freelancer Hesabın Şuan Toplam Getirisi: Aylık +4000 TL

SMM Panelin ve Freelancer Hesabın Şu An Aylık Bıraktığı Toplam Net Kar: En az +2000 TL (Kendi datanız varsa bu miktar çok rahat +3000 TL olur.)

SMM Panelin Günlük Tekil Hit Sayısı: 15-20 civarında değişiyor. Genelde uzun zamandır bizimle çalışan sabit,sağlam müşteriler. Hit sayısı 100/200 olupta kazancı olmayan panellerden değildir. (Bunların haricinde panel ile uğraşmak istemeyip bizden manuel sipariş veren müşterilerimiz de mevcut,bu müşterilerin hepsi yine size yönlendirilecek)

SMM Panel Ziyaretçi Kaynağı: Tanıtım mesajları ile gelen sabit müşterilerdir. Kazancı hiçbir şekilde adwords'e ,google'a dayanmamaktadır. Siz reklama çıkmayıp,tanıtım sms'i göndermeseniz bile bu gelir sabit kalacaktır. (Müşteriler ve panel ile ilgilendiğiniz sürece)

SMM Panel Yazılımı Satışa Dahil mi ?: Perfectpanel yazılımı olduğu için maalesef hayır.

Freelancer Hesabın Bilgilerini Üzerimize Alabiliyor muyuz ?: İsim-soyisim başta olmak üzere bütün bilgiler güncellenebiliyor. Sadece platformdaki kullanıcı adı değiştirilemiyor.

SMM Panelin Banlı Olduğu Sponsor: Yok

SMM Panelin Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok

Ekstralar: SMM Panelin webview android uygulaması,forum konu tasarımı,logo mevcuttur. Ekstra olarak verilecektir.

İstenen Fiyat: Mantıklı Tekliflere Açığız.SMM Panelin Nisan 28'den İtibaren Aldığı Ödemeler,Harcanan Bakiye Durumları ve Freelancer Hesabın Bu Zamana Kadar Aldığı Ödemelerin Ekran Görüntüleri

SMM PANEL ALINAN ÖDEMELER EKRAN GÖRÜNTÜSÜ 1 :​

SMM PANEL ALINAN ÖDEMELER EKRAN GÖRÜNTÜSÜ 2 :


SMM PANEL ÜYELERİN GÜNLÜK HARCAMALARI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ 1 :


SMM PANEL ÜYELERİN GÜNLÜK HARCAMALARI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ 2 :


FREELANCER HESABIN BU ZAMANA KADAR TOPLAM ALDIĞI ÖDEME MİKTARININ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ VE KISMİ PROFİL GÖRÜNTÜSÜ :


SMM PANEL ve FREELANCER HESAP HAKKINDA ÖN BİLGİLER​

Merhaba,yaklaşık 2.5 yıldır sosyal medya sektöründeyim. SMM paneli ve freelancer hesabını satma nedenim, bu yaz biraz kafa dinleyip tatil yaptıktan sonra yeni projelerime başlamak ve bunlar için maddi kaynak oluşturmak.

SMM Panelin ve Freelancer hesabın aylık getirisi şu an toplam minimum +4000 TL'dir, Nisan 28'den bu yana (24.05.2019) 26 günde SMM panele yüklenen bakiye miktarı +2850 lirayı aşmıştır,müşterilerin 26 günde harcama yaptığı tutar +2700 lirayı geçmiştir. Panelde günlük ortalama +100 lira bakiye harcanmaktadır, bizim SMM panel için bu ayki aylık işlem hacmi hedefimiz 3000 liraydı çok şükür ki hedeflediğimiz tutarı aşacak gibi duruyor. SMM paneli sırf satabilmek için kendi kendimize bakiye yükleyenlerden değiliz (kulağımıza böyle şeyler geldi). Ayrıca bu zamana kadar API çektiğimiz sağlayıcılarda da harcadığımız bakiye miktarları bellidir, bunların hepsi kanıtlanır. Görsellerle alakalı şüphesi olanlara ise API çektiğimiz sağlayıcılarımızdaki kullanıcı adımızı veririz kendisi o sağlayıcılara sorabilir ne kadar harcama yaptığımızı.

Zaten alıcı; paneli,alınan ödemeleri,müşterileri vs detaylıca inceledikten sonra aklında en ufak bir şüphesi bile kalmayacaktır. Bu zamana kadar SMM panel için herhangi bir seo vb çalışma yapılmamıştır. Sadece; Forum tanıtımları,Sms tanıtım mesajları ile bugünlere gelmiştir. (Instagram üzerinden birkaç otomasyon ile reklam amaçlı ufak çalışmalar da yapılmıştır)

SMM panelin şu an +230 civarı üyesi vardır,bunların %30-40 civarı ya referans bakiye için üye olmuştur ya da öylesine meraktan üye olanlardır. Geriye kalan müşteri kitlesi ise uzun zamandır bizimle çalışan düzenli sağlam müşterilerdir. (Bu müşterilerden birisi markalarla iş birliği halinde olan ünlü gezi blog'u. Sadece bu müşterinin bile aylık en az 400 lira civarında alışverişi mevcuttur.) Paneli aktif olarak kullanan müşterilerimizin birçoğu sağlam kişilerdir. Tek seferde 300-400 TL bakiye yükleyen insanlardır. Birçok SMM panelde tek seferde bu miktarlarda ödeme yapan müşteriler bulamazsınız, müşterilere karşı vermiş olduğumuz ilginin-güvenin sonucudur bu.

Paneldeki servisler,içerikler vs hepsi daha önce hiç panel kullanmayan müşterilere bile kolay gelecek şekilde tasarlanmış ve servis-sayfa açıklamaları buna göre yapılmıştır.

Gelelim freelancer hesabına... Freelancer hesabı ülkemizde çok bilinen 2.sıradaki platformda satıcıdır. Aktif +10 ilanı ile hizmet vermektedir.

İlanlar +250 den fazla olumlu yoruma sahiptir, ilanlarında 1 tane bile olumsuz yorum yoktur. Her geçen gün olumlu yorum sayısı da artmaktadır. İlanlardaki olumlu yorum sayısı arttıkça haliyle gelen müşteriler de artmaya başlıyor. (Zaten halihazırda düzenli müşterileri mevcut). Bu hesabın şu an aylık kazancı +1000 lira seviyesindedir. Bu zamana kadar hesabın aldığı ödeme miktarı ise 18.XXX TL'dir. (Sadece instagram hizmetlerinden oluşan ilanlarla bile aylık +1000 tl kazanmaktadır. Siz, YouTube-Facebook vb gibi kategorilerden ilanlar ekleyerek aylık geliri katlayabilirsiniz) Ayrıca belirtmekte fayda görüyorum, bu freelancer hesabın satıcı olduğu platform tarafından birçok ilanı instagram gibi alanlarda tanıtımı yapılıyor ve yine platform tarafından bazı ilanları ''ÖZEL SEÇİM'' olarak vurgulanmıştır. Bununla ilgili görselleri-bilgileri de ciddi alıcılarla paylaşırız.

SMM Panel ve Freelancer Hesap Hakkında Aklınızda Soru işareti Oluşturabilecek Soruları Siz Sormadan Ben Cevaplayayım:​

SORU 1)SMM panelin neden mayıs öncesine ait ödeme bilgileri,harcanan bakiye durumları vb görüntüler yok ?

Cevap: Perfectpanel yazılımına geçmeden önce bir zamanlar bu forumda da üye olan SosyalFOR ' un scriptini kullanıyorduk lakin nisan ayı sonuna doğru sipariş alamama,oto like işlemlerinde problem gibi bir sürü sorunla karşılaştık ve kendilerinden herhangi bir destek-dönüş alamadığımız için forumlarda smm script satanlara tövbe edip sektördeki en iyi yazılım olan perfectpanel'e geçtik. Bu geçiş sırasında veritabanındaki geçmişe yönelik harcama-yüklenen bakiye miktarları doğru bir şekilde perfectpanel'e aktarılamadı. Bu yüzden bu bilgiler ekran görüntüsü olarak sizinle paylaşılmamıştır. Nisan 28'den itibaren kayıt altına alınan doğru, temiz bilgiler paylaşılmıştır.

Zaten ciddi alıcılara içlerinde herhangi bir şüphe kalmasın diye bu durum rahatlıkla ispat edilebilir, ve mayıs öncesine ait bilgiler ne kadar tamamen doğru olmasa bile alıcının gönlünün rahat olması için bizzat gösterilecek,detaylı bilgiler verilecektir. Hiçbir şekilde konuda 1 tane bile yanlış-yanıltıcı bilgi yoktur, panel ve freelancer hesap hakkında ne diyorsak birebir doğrudur. Şüphesi olan ciddi alıcıların her sorusunu rahatlıkla cevaplayabiliriz ve talep ettiği bilgilerin hepsini kanıtlayabiliriz.

SORU 2)Freelancer hesabın ilan görüntüleri,gelecek kazançlar,kullanıcı adı gibi detayların ekran görüntüleri neden mevcut değil,sansürlü ?

Cevap: Tamamen hesabın güvenliği için bu bilgilerin görüntüleri paylaşılmamıştır. Yine bu bilgilerin (platformdaki kullanıcı adı hariç) hepsi ciddi alıcılar ile paylaşılacaktır. (Platformdaki profili ifşa edebilecek yerler sansürlenerek) İstisna durumlarda ticaret puanı yüksek,forumda belli bir ağırlığı bulunan ciddi alıcılara kullanıcı adını iletebiliriz.

SMM panel ve Freelancer hesabı hakkında daha detaylı bilgiler yukarıda belirttiğim gibi mobil bankacılık ekran görüntüsünü atan ciddi kişiler ile paylaşılacaktır. Ayrıca aldığım ödemelerin görüntüleri gibi diğer merak ettikleri her şey tek tek gösterilip, kanıtlanacaktır.

Lütfen şartlarımı okumadan,ısrarla detaylı bilgi talep etmeyiniz. Boşa vakit kaybetmek istemiyorum,sadece şartlarımı sağlayan ciddi alıcılara cevap vereceğim.

Konu güncel, sektörden çekildiğimiz için mantıklı teklif veren ilk alıcıya satış yapılacaktır.

İletişime geçerken; vereceğiniz teklif ve teklifinizi ödeyebilecek durumunuz olduğunu kanıtlayan mobil bankacılık bakiye ekran görüntüsünü yollamayı unutmayınız.

Aksi takdirde cevap verilmeyecektir.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt