Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Bing Sabit Kodlu IP Adreslerini Kullanmayın

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,910
Beğeniler
12
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Bu nedenle, ters / ileri DNS arama yöntemini kullanarak, Bing'den bir IP adresinin geldiğini kolayca doğrulayabilirsiniz. Diğer arama motorları gibi Bing'in de İnternet'te tarama yaptığımız IP adreslerinin veya aralıkların bir listesini yayınlamadığını unutmamak önemlidir. Nedeni basit: Kullandığımız IP adresleri veya aralıkları herhangi bir zamanda değişebilir, bu nedenle, kodlanmış bir listeye dayalı olarak isteklere farklı şekilde yanıt vermek önerilen bir yaklaşım değildir ve daha sonra sorunlara neden olabilir.

Geçerli Bingbot isteklerine verilen HTTP 403 Yasak yanıtlarında bir artış yaşıyorsanız, web sunucunuz böyle bir listeye dayalı olarak Bingbot erişimine izin verecek şekilde yapılandırılmış olabilir. Sonuç olarak, yeni Bingbot tarama makinelerinin (yeni IP adreslerine sahip) sayfalarınıza erişimi istemeden reddedilebilir.
 
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire