Çin, Tayland, Hong Kong v.s Uzakdoğu Alışveriş Siteleri

Admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Selam Arkadaşlar Yeni Çin, Tayland, Hong Kong Siteleri Tanıtımı.:):)

Çin Alışveriş Siteleri
1)
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
( Favori sitem )
2)
( Diğer favori sitem )
3)
( Diğerlerine göre birazcık pahalı bir site. Ama altyapısı sağlam. )
4)
( Sadece 1 alışveriş yaptım. 12 gün sonra siparişim geldi. )
5)
( Sadece 1 alışveriş yaptım. Dünya genelinde epey meşhur bir site )
6)
(Cinsel ürünler satılıyor. dx.com'a ait bir site. Burdan da epey alışveriş yapıyorum.)

DostWeb adlı üyeden alıntı
face sayfasından duyurdu az önce.
/ sadece elektronik sigara satılan bir site. free shipping (y) denemekte fayda var.
Free Shipping'tir hepsi.. (ücretsiz kargo)

Yaklaşık 3 yıldır bu sitelerden çeşitli siparişler veriyorum. Şuana kadar hiç sorun yaşamadım. Min: 15 gün, Max: 30 gün içerisinde, siparişim PTT ile kapıma kadar geliyor.

Varmı sizlerin bildiği, alışveriş yaptığı siteler? Sizlerde tecrübelerinizi paylaşırsanız herkesin işine yarar.

Not: Arkadaşlar hiç acele etmeyin, almak istediğiniz ürünleri, boyutlarına göre ayırın ve ilk siparişiniz geldikten sonra, sonraki siparişleri verin. Örneğin 8 parça ürün var diyelim, toplamda 30 dolar yaptı. Ve bunlar küçük şeyler ? Hemen sipariş verin (y) Adamlar işin ustası olmuş. 8 parça ürünü bir zarfın içine sıkıştırıp gönderiyorlar.

Ürünlerin ucuz olması ve çeşit çok olması sizi gaza getirmesin. Dediğim gibi az az sipariş verin, ayda bir kez sipariş verin. Ben aynen bu şekilde yapıyorum. Her ay birsürü şey sipariş ediyorum. Kullandığımı kullanıyorum, kullanmadığımı arkadaşlarıma hediye ediyorum. Hatta çoğu kez ne söylediğimi unutuyorum "bu gelen kargo ne ki" diyorum (y)

Sınır v.s konularında net birşey yok. 50 dolar diyende var 100 dolar da. Ama şöyle bir durum varki, örneğin 125 dolarlık bir ürün aldınız, ürün aldıktan sonra satıcıya (veya site destek bölümüne) mesaj gönderin. Ürünün fiyatını 30 dolar yazsınlar (30 dolarlık bir etiket yapıştırsınlar) ve eğer şüpelendiğiniz bir ürünse (tabley, cep teefonu v.s) söyleyin kutusunu değiştirsinler (boş markasız bir kutu) ve muhakkak her alışverişinizde not yazın (ürün satın alırken not kısmı oluyor) Ben bunu yazdırıyorum genelde: "Plss write Gift ( Turkish: HEDiYE) "

Cep telefonu alacaklar
baksın. Haftanın en çok satanları, en iyi markalar v.s listelemişler.

PTT TAKİP:

Üyelerin önerileri:

erotik film izle hdd dolum