Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Discord Partnerlik Gereksinimleri

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,741
Beğeniler
11
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Partner Programı iyi yönetilen ve etkileşim alan sunucuları, topluluklarına yatırım yapmalarına yardımcı olacak tanınma ve ek araçlarla ödüllendirir. Kabul edilen sunucular, buradan kontrol edebileceğiniz çok sayıda ek özellik ve avantaj alır.

Discord Partner Programına başvuran herkes aşağıdaki belgelere uymak zorundadır. Onları iyice okuyun veya daha önce okuduysanız kendinize bir hatırlatma yapın!

PARTNER BAŞVURU SAYFASINA GİRİŞ SAĞLAMA
Bir Partnerlik başvurusu gönderebilmeniz için sunucu katılımı ön koşullarımızı yerine getirmeniz gerekir. Partner Programına başvurmak isteyen sunucular, Sunucu Ayarlarında Sunucu Trendlerine erişmenizi sağlayacak bir “Topluluk” sunucusu olarak işaretlenmelidir.

Screen Shot 2020-08-31 at 9.28.47 AM.png

Sunucu Trendleri, size Discord Partner Programına başvurmaya ne kadar yakın olduğunuzu gösterebilecektir. Partner Programı uygulamasının kilidini açma konusundaki ilerlemenizi istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Bu sayfaya eriştikten sonra, ayrıca ulaşmanız gereken sunucu katılımı gereklilikleri aşağıdadır:

  • Sunucunuzda en az 500 kişi olmalı. Bu, Sunucu Trendlerinin Partnerlik Programına başvurma konusundaki ilerlemenizin izlemesi için gereklidir.
  • Haftada en az 50 kişi (aktif olarak) konuşuyor olmalı. Bu, sunucunuzda, en az 50 farklı kişinin düzenli olarak topluluğunuza ileti göndermesi gerektiği anlamına gelir. Haftada 50 kişilik farklı bir grup olabilirler.
  • Haftada en az 100 kişi katılım sağlıyor (sunucunu ziyaret eden/inceleyen kişiler) olmalı. Bu, görüntüleme, okuma, mesaj gönderme ve yazılanlara yanıt verme gibi eylemleri içerir. Kullanıcılar en azından sunucunuzu düzenli olarak kontrol ediyorlarsa, gerçekten bir mesaj gönderip göndermeseler de, burada sayılırlar.
  • 8 haftalık bir süreçte 1. Haftanın en az %20’sinin tutuluyor olması Yalnızca aktif olarak büyüyen sunucular için konulan bu gereksinim, yeni üyelerinin en az ⅕’inin sunucuda en az 1 hafta boyunca kalmaları anlamına gelir.
    • Bu, katılan ve hemen ayrılan kullanıcıları içermez ve Sunucu Keşfi'nde yer almanızdan asla olumsuz etkilenmezsiniz.
BAŞVURU YAPMAK
Yukarıda belirtilen gereksinimlere ek olarak, Partnerlik Programı uygulaması aşağıdaki bilgileri isteyecektir:

  • Discord’unuz ne hakkında? Bunu oluşturan Konuyu bize bildirin. Bunlar, Sunucu Keşfet’e katılırken göreceğiniz kategorilerle aynıdır.
  • Topluluğunuz hangi Discord Türü? Bir içerik üreticiyi veya ünlü kişiyi, hayran topluluğunu, temsil ettiğiniz bir işletme / markayı veya bir Açık Kaynak yazılım parçasını temsil ettiğinizi belirtebilirsiniz. Bu kategorilerin hiçbirine uymuyorsanız, sorun değil! Sadece “Diğer” e basın, biz oradan çözelim.
  • Sunucu Sahibi yani sizin hakkınızda bazı temel bilgiler. Buna yasal adınız, ikamet ettiğiniz ülke ve ana dil de dahildir. Bir web sitesi bağlantısı vermek istiyorsanız, şimdi bunu yapmanın da zamanı.
  • Bazı sosyal medya hesaplarını bağladığınızdan emin olun. Bir Twitter, YouTube, Reddit, Twitch, Soundcloud veya GitHub'ınız varsa, bunları buraya bağlayabilirsiniz. Topluluğunuzla ilgili her şeyi bağlayın. Örneğin, içerik oluşturucular bir YouTube'u bağlamak isteyebilirken, Reddit toplulukları bir Reddit hesabını bağlamalıdır
Sunucu katılımı gereksinimlerimize ulaşmak için zaten çok çalıştınız - sadece bize kim olduğunuzu söyleyin, başvurunuzu mümkün olan en kısa sürede inceleyelim.Başvurunuzla veya genel olarak Partnerlik Programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa,
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Not: Partnerlik Programı'nın yeniden başlatılmasıyla, yenilenen uygulamamızla ortalama yanıt süresinin ne olacağını hala belirleme aşamasındayız. Bir hafta içinde yanıt almanızı umuyoruz, ancak bu yeni sürece alışırken dalgalanmalar olabilir.
 
Üst Alt