Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

⭐⭐E5-2695v2 SSD Windows/Linux VDS 19.99 TL'den Başlayan Fiyatlar - Format Panel - Ücretsiz Koruma⭐⭐

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
3002789746.jpg

ALMANYA PAKETLERİMİZ 10.01.2020 tarihinde Eklenecektir.

• FRMKLAS adlı üyeden alıntı
  • Bir adet VDS1 paketi sipariş verildi ödeme yapıldı

• hdfilm27 adlı üyeden alıntı
  • Şimdiye kadar aldığım hizmetlerden en iyisi diyebilirim. Kendinizi özel hissettiren sürekli destek olan bir kurum. Yetersiz kaldığınız yerde bile size destek olan bir şirketle ilk defa çalışıyorum. Ücret ulaşmadan sistemi kurdular. Hem destek üzerinden hem de WhatsApp üzerinden yardımcı oldular. Sistemleri hem uygun hem kaliteli. Çok teşekkür ederim. Temiz iş, temiz sistem. En iyi destek.
  • FightForHonor adlı üyeden alıntı
  • süper , hızlı, ve dürüst hizmet
  • adam gibi adamlar

• glacher adlı üyeden alıntı
  • Bir çok hosting firması ile çalıştım fakat şu ana kadar çalıştığım en ilgili firma diyebilirim. 4 Senelik kullandığım sunucu firmasını bırakıp buraya geçtim ve çok memnunum. Web sitemize yoğun saldırı vardı ve sitemizi buraya taşıdık çok ilgi ve alaka gösterdiler sağolsunlar. Sunucu ve başka hizmet almayı düşünen arkadaşlar gözünü kırpmadan alabilir.
  • AbdullahAsn adlı üyeden alıntı
  • sipariş verilmiştir. saolsun ticketleri geri dönüşleri. epey hızlı. sunucu kuruldu. teslim aldım.

• ShiNcap adlı üyeden alıntı
  • VDS 1 paket satın alındı gerekli desteği anında verip anında sorularınıza cevap veren kullanıcı odaklı mükemmel ötesi bir firma süpersiniz teşekkür ederim.

• ZetDizayn adlı üyeden alıntı
  • VDS6 Sipariş geçmiştim. kurulum ve destek konusunda yardımlarınıza minnettarım. Makineden memnun kalırsam yıllığa çevirtmeyi düşünüyorum. Şimdilik herkese tavsiye ederim

• thesinner adlı üyeden alıntı
  • 1 Adet vds alındı. Hızlıca kurulum sağlandı. Diğer sunucudan taşımada sağlayıp istediğim özel eklentileri de beni kırmayıp kurdukları için teşekkür ederim. İnşallah uzun süre sorunsuz çalışırız

• daqrx adlı üyeden alıntı
  • Firmadan 3 adet sunucu alınmıştır. Gayet profesyonel hizmet verilmekte. Güvenle alışveriş yapa bilirsiniz.

• Favela adlı üyeden alıntı
  • sunucu satın alındı hızlı ve güvenilir bir site tavsiye ederim

• techtasarim adlı üyeden alıntı
  • VDS Hizmeti alindi gercekten cok begendim sistem güzel ve hizli
  • T3NGRi adlı üyeden alıntı
  • VDS'leri kusursuz. İlan sitemde kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

• HalilHanBadem adlı üyeden alıntı
  • 2 adet VDS 2 siparişi verildi.
  • Ödemeden, sipariş onayına, sistem kurulumu ve desteğine kadar dört dörtlük bir ekip.
  • Böyle giderlerse tüm sistemi odea sunucularına bağlayacağım.
  • Hep böyle iyi ve güzel kalmanız dileğiyle

• Sezqiu adlı üyeden alıntı
  • VDS 6 paketi satın alınmıştır. Teşekkür ederim, Gayet ilgili bir firma

• enngerek adlı üyeden alıntı
  • Bir kaç gün arayla iki adet paket 1 alında ticketlara hızlı dönüş sağlıyorlar teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

• BilgiciDedeniz adlı üyeden alıntı
  • Samet adında bi müşterim için sizden VDS desteği aldık. Ticketten sürekli olarak aralıklarla size yazdım. PHP GD eklentisine kadar kurar mısınız diye, bir kere bile ters cümle ile karşılaşmadım.

• Saygı ve tecrübelerinizden ötürü teşekkür ederim. Bol kazançlarınız olsun.

• Alphan adlı üyeden alıntı
  • Kampanya VDS 2 paketinden satın aldım. Teknik destek ekibi her soruya anında yanıt verip yardımcı oluyor.

• Karhost adlı üyeden alıntı
  • VDS4 Paketini aldım. Destek sistemleri çok başarılı.

• BurakUlker adlı üyeden alıntı
  • VDS 4 paketinden aldım. Daha ilk günden kahrımı çekip sanki tek müşterileri benmişim gibi ilgilendiler. Keşke daha önce bulsaymışım diyorum.

• sepolbilisim adlı üyeden alıntı
  • Genelde Yıllarca Reseller Kullandım İlk Defa VDS Kullanmak İstedim Ve OdeaWeb İle Tanıştım Yardımcı Oldular Çok İyiler Şuan Müşterilerim Web Siteleri Reseller Göre Kat Kat Hızlı Şuan Bir Sıkıntı Yok İlgi Ve Alakanız İçin Teşekkürler

• fbattalseo adlı üyeden alıntı
  • Direkt alış gerçekleştirdim. Hızı, stabilliği, sistemin akıcılığı eski bir sistem yöneticisi olarak bu hizmeti özlemişim. Düşünmeden alabilirsiniz.

• suvakhosting adlı üyeden alıntı
  • vds 3 paket satın alındı destekleri ve sunucu hizmetleri harika tüm altyapım odeaweb güvencesinde hizmet etmekteyim.

• myqatsel adlı üyeden alıntı
  • 5'nci paketten aldım, sağolsun direkt çok destek sağladı. Gayet memnunum şuan. İyi çalışmalar.

• erkanyazilim adlı üyeden alıntı
  • VDS paketi yükseltildi... arkadaşlar hizmeti bir kenera bırakın bir çok firma var piyasada bir çok iyi hizmet veren firmalarda mevcut ama bu firmalarda gerisi yok! Odeaweb hem hizmeti olsun hem teknik destek ilgi ve alaka bakımından sorunları en hızlı şekilde çözme konusunda bu firmanın eline kimse su dökemez..

• AyberSoft adlı üyeden alıntı
  • 3 gündür uğraştırıyorum kendilerini gece 3 lere kadar saolsun lar tüm isteklerimi yerine getirdiler. Kendileri ile tanıştığım için çok mutluyum.

• RayRound adlı üyeden alıntı
  • Öncelikle @odeaweb; canlı destek Operatörü İbrahim K'ya Destek Operatörü Serkan Kıvanç'a teşekkür ediyorum.

• Saat 11:00 civarları iletişime geçtim 11:10 geçe 4 yıldır çalıştığım yerden vazgeçip kendileriyle çalışmaya ikna ettiler 11:24 geçe ödemeyi tamamlayıp yedek taşımaları için bilgilerimi ilettim ve 12:45 'te bütün sistemim kurulu sunucum anahtar teslim kullanıma açık bir şekilde teslim edildi.

• Çalışmayı düşünüp tereddüt edenler var ise kesinlikle öneridir düşünmeden kendinizi onların eline bırakın.
  • Teşekkürler ODEAWEB ailesi.

• alenazte adlı üyeden alıntı
  • Bi müşterim için sipariş geçtim açıkçası beklediğimden çok daha iyi çıktı performansı olsun desteği olsun çok iyi teşekkürler

• Kazananne adlı üyeden alıntı
  • VDS2 paket alındı, vds12 paket alınmış gibi ilgi, alaka ve destek var. Kesinlikle tavsiye.

• Karhost adlı üyeden alıntı
  • Kendilerinden hem vps hem vds hizmeti alıyorum. Reseller hesaplarına elveda diyebilirsiniz. Makul fiyatlar ve sürekli destek veriyorlar. Ufak bir problemim için bile sabaha kadar destek alabiliyorum. TAVSİYE EDİYORUM.

• CodeResearchers adlı üyeden alıntı
  • Aktif olarak vpslerini kullandığım firma vpsler yaptığım işlemlerden yetersiz geldiği için vds5 paketini satın aldım ciddi derece performansı yüksek alacak arkadaşlar gözü kapalı alabilir

• kaanmavis adlı üyeden alıntı
  • Uzun süredir çalıştığım tek firma f/p geri dönüş problem çözme konusunda aşırı ilgili bir ekip
  • Ve yine vds paketlerinden biri daha alındı. Şunu özellikle belirtmeliyim ki satış sonrası ilgi satış öncesinden çok daha iyi

• CodeturK adlı üyeden alıntı
  • 1 Adet VDS Satın alındı. Gece gece hızır gibi yetişti ödeme almadan arkadaşlar siteleri taşıdı kurulumları ayarları takipleri vs vs herşeyiyle ilgilendi . Fazla bilgimiz olmadığını söyledik ve gerçekten tüm samimiyetiyle yardımcı oldu.

• İnşallah böyle samimi firmaların kazançları iyi olur da hizmet kalitesi artar. Sorunları çözmek yerine sürekli yazılımsal,bizden kaynaklanmıyor, sizin yapmanız lazım, vs gibi cevap vermeyi seven kişilerle iş yapmamış oluruz.

• İnşallah arkadaşlarla da sorun yaşamadan uzun yıllar devam ederiz. Allah Hak edene bereket versin.

• sosyaldizayn adlı üyeden alıntı
  • Satış öncesi sorularıma bunalmadan cevapladıkları için öncelikle teşekkür ederim. VDS 4 Paketini satın aldım verdikleri bilgilendirme ve hızlı kurulum için teşekkür ederim bundan sonra bende odeaweb'teyim.

• Xray31 adlı üyeden alıntı
  • Vds2 Paketi Alındı.
  • Satış Öncesi Oldugu gibi satış sonrasındaki ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum ve Kesinlikle Tavsiye ediyorum.

• Uzermuhammet adlı üyeden alıntı
  • VDS 1 paketi sipariş geçildi arkadaş gayet ilgili taşıma konusunda çok yardımcı oldu mesajlara anında dönüş sağlayıp çözüm odaklı çalışıyolar kesinlikle tavsiye ediyorum

• megabayt adlı üyeden alıntı
  • Kampanya VDS 3 paketinden satın aldım. Teknik destek ekibi gerçekten çok ilgili.

• Ucube adlı üyeden alıntı
  • VDS1 Sipariş verildi, teşekkürler

• hemen onay verildi ve aktif oldu teşekkür ediyorum.
  • PYRON adlı üyeden alıntı
  • Merhaba,

• Hayırlı satışlar. Kaliteli alt yapıya sahip bir firma. Destek taleplerinde de gayet ilgili ve bilgililer

• İyi Çalışmalar
  • erkanyazilim adlı üyeden alıntı
  • VDS 3 alındı hızlı teslimat profesyonel hizmet.

• BesimCatalkaya adlı üyeden alıntı
  • vds 1 paket alındı

• SPYX adlı üyeden alıntı
  • Windows VDS aldım kurulumundan bağlantısına kadar her şeyi halletiler destek cevaplarına 2dkyı bile geçmeden cevap veriyorlar. Alım yapacaksanız düşünmeyin. İnternet hızı da dedikleriyle aynı eğer updown için alacaksanız.

Son düzenleme:
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire