Eht Mühendislik - Heat Tracing

Katılım
15 Eki 2022
Mesajlar
5
Beğeniler
0
Puanları
1
Ad Soyad
nano medya
Meslek
Yaş
29

Site Adı: EHT Mühendislik
Site Adresi:
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.

Açıklama:

1992 Yılından bu yana Electrical Heat Tracing (Elektrikli Isı İzleme) Uzmanıyız.
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
sektöründe yaklaşık 30 yıllık deneyimli alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere hizmet etmek üzere kurulmuştur. Şirketimiz elektrikli ısıtma sistemleri, ısı izleme (heat tracing) , enstrüman koruma kutuları, tank silo ve boru hatları İzolasyonu yanı sıra proje’ye özel üretilecek izolasyon ceketleri üretimi yapan bir firmadır. Ayrıca VRF klima, havalandırma ve scrubber sistemleri kurulumu ile sizlere hizmet vermektedir. EHT Mühendislik, elektrikli ısı izleme (Electrical Heat Tracing) sistemleri için proje çizimi, ürün tedariki ve montaj hizmetleri vermektedir.
Elektrikli ısıtıcılar ile çatılar ve zeminlerde buzlanma önleme, donmaya karşı koruma, evsel alanlarda zemin ısıtma, anten ısıtma ve genel olarak ısı kayıplarının oluşturduğu her türlü sorunu önleme ve gidermek ve ekonomik çözümler üretilmektedirler.
(Electrical Heat Tracing) Elektrikli Isı izleme uygulama alanlarımız; madenler rafineriler, petrokimya, depolama tesisleri, enerji santralleri, gıda tesisleri, arıtma tesisleri gibi birçok endüstriyel sahada heat tracing konularında çözümler sunmaktadır.
  • Danışmanlık çalışmaları
  • Mühendislik çalışmaları
  • Komple taahhüt işleri
  • Anahtar teslim projelendirme
Telefon : +90 (312) 365 3333
Email :
[email protected]
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst