Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Facebook etiketlemeyi kapatmak için engelleme

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,910
Beğeniler
12
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Facebook’ ta otomatik etiketleme kaldırmak ve Facebook etiketlenmek istemiyorum gibi yardım isteyenler bu yazımız sizin için. Etiketleme nasıl kapatılır inceleyin…

Facebook‘ ta biri paylaşım yaptığında beni etiketlemesini istemiyorum diyenler oluyordur her halde. Biriyle aynı karede görünmek istemiyorsunuz ama iradeniz dışında bir durum oluşmuşsa ve örnek Facebook’ ta bu fotoğraf paylaşılınca sizi etiketlemelerini istemiyorsanız veya genelinde etiketlenmek istemiyorsanız işte kökten çözüm haberimizde.


Etiketleme sadece resimlerde değil paylaşılan yazıda veya videolarda yapılmakta. Etiketlendiğinizde etiketleyen ve sizin hesabınızdaki herkes bu etiketlemeyi görecektir. Bildirim ayarlarınız açıksa sizede etiketlendiğinizin mesajı gelecektir. Bunun olmasını istemiyorsanız etiketleme nasıl kapatılır aşağıdaki görselleri inceleyiniz.


Facebook etiketlenmeyi engelleme​

Facebook uygulamasını açınız ve hesap ayarlarınıza giriniz. “ayarlar gizlilik” yazısına dokunduğunuzda açılacak. Sonra “zaman tüneli ve etiketlemeye” giriniz. En alttaki “onay” seçeneğine dokunup içerisine girip “etiket onayı” yanındaki onay butonunu açınız.


Etiketleme kriterlerini belirleyeceğiniz son görseli iyi incelemenizi öneriyoruz. Sorun çıktığında farklı seçeneklerin değiştirilip test edilmesi gerekiyor.


image.jpg image (1).jpg image (2).jpg

Etiketlemeyi engelleyemiyorum çalışmıyor​

Etiketleme engellenmiyor hatası yaşayanların bir kısmında hesaplarında yaptırım olma olasılığından izin verilmeyebilir. Aşağıdakilerin incelenmesi gerekiyor.

  • Ceza durumlarında izin verilmez.
  • Şüpheli görülen hesaplarda günü birlik kısıtlamaların olduğu durumlar vardır. Ertesi gün deneyin.
  • Cihazlardan ve bağlantıyla alakalı olma olasılığında daha önce kullanılmamış bağlantı ve sistemle giriş yapmaya çalışınız.
  • Profilinizde değişiklik yapılabiliyor mu kontrol ediniz. Ceza ve sistemdeki arızalarda bu aksaklık görülebilir.
  • Kişi engellemelerinde yaşanabilir.

Facebook etiketlemeyi görenleri seçme​

Yukarıdaki gönderilen etiketlendiğinde, kimlerin görmesini istemiyorsanız yani kişiyi etiketlemeyi görmesini engelleyebilirsiniz. Aynı bölümde birde etiketlendiğinde senin etiketlendiğini kimler görebilir bunu da seçebiliyorsunuz. Eklemek istediğiniz bilgileri veya soruları yorum bölümüne yazınız.

Göremeyenler için kişinin engellemesi veya sistemden kaynaklı bir şeylerin olduğunu düşünebilirsiniz. Ceza alınma durumlarında bazı alanların çalışmadığı zamanlarla karşılaşabilirsiniz. Şüpheli duruma düşen hesaplarda da bu böyledir.

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 
Son düzenleme:
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire