Facebook Sayfam neden kapatılır veya Facebook Sayfama neden sınırlamalar konulur?

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,530
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
hesabim-kapandi.png

Bazen, Topluluk Standartlarımıza uymayan Sayfaları kapatır veya bu Sayfalara sınırlamalar koyarız. Örneğin spam paylaşan Sayfalar yayından kaldırılabilir veya beğenmeleri aldatıcı yöntemlerle edindiğini belirlediğimiz Sayfaların Beğen düğmesi kapatılabilir. Birden fazla veya sahte adlı hesaplar kullanmak hesabınızın kapatılmasına neden olabilir.

Sayfanızın yanlışlıkla kaldırıldığını veya Sayfanıza sınırlamaların yanlışlıkla koyulduğunu düşünüyorsanız, lütfen Sayfanıza gidin ve üst kısımdaki İtiraz Et düğmesine tıklayarak bize bildirin. Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.
Sayfanızın Kaldırılmasının veya Sayfanıza Sınırlamalar Koyulmasının Sık Karşılaşılan Nedenleri
  • Sayfanızdaki tüm yöneticilerin gerçek profillere sahip olmaması: İkinci veya mükerrer bir profil oluşturmak, gerçek adınızı kullansanız dahi Topluluk Standartlarımıza aykırıdır. Sayfanızdaki tüm yöneticilerin gerçek kişiler tarafından kullanılan gerçek profilleri olduğundan emin olun.

  • Sayfanızda Topluluk Standartlarımızı ihlal eden yöneticiler olması: Facebook, insanların gerçek kimliklerini kullanarak birbirleriyle bağlantı kurdukları bir yerdir. Topluluk Standartlarımıza ve Facebook Koşulları'ndaki standartlara aykırı olan profiller Facebook'tan kaldırılabilir. Sayfanıza sadece tanıdığınız ve Sayfanızı yönetebileceğine güvendiğiniz yöneticiler eklediğinizden emin olun. Yönettiğiniz tüm Sayfaları görmek ve artık aktif olarak yönetmediğiniz Sayfalardan kendinizi çıkarmak için düzenli kontroller yapın. Sayfanızı yöneten herkesi, Sayfa Ayarlarınızın Sayfa Görevleri kısmından da kontrol edebilirsiniz.

  • Sayfanızın adının yanıltıcı olması: Facebook, Sayfaların insanların yanlış yönlendirilmiş hissetmelerine neden olabilecek önemli değişiklikler yapmasını sınırlandırır. Sayfanızın adını değiştirmeniz gerekiyorsa, bu adın Sayfanızı doğru şekilde yansıttığından emin olun. Nelere izin verildiği hakkında daha fazla bilgi alın.

  • Sayfanızın, Sayfanızı beğenen veya takip eden kişileri yanlış yönlendirebilecek içerikler paylaşıyor olması: Güvenilirlik taahhüdümüz doğrultusunda, insanların içeriklerin popülerliğini yapay olarak artırmasına veya Topluluk Standartlarımıza aykırı davranışlarda bulunmasına izin vermiyoruz. Kimlikleriyle ve sayfanın veya profilin temsil ettiği şeylerle ilgili olarak insanları yanlış yönlendirmek buna dahildir.

  • Sayfanızda paylaşılan içeriklerin nefret söylemi ilkelerimize uymaması: Bir korku ve dışlama ortamı yarattığı, hatta bazı durumlarda gerçek hayatta şiddeti teşvik ettiği için Facebook'ta nefret söylemine izin verilmez. Nefret söylemini insanlara ırk, etnik köken, milli köken, dini inanç, cinsel yönelim, sosyal sınıf, cinsiyet, cinsel kimlik, bir hastalık veya engellilik gibi özelliklerinden dolayı doğrudan saldırıda bulunulması olarak tanımlıyoruz. Nefret söylemi ilkemiz hakkında daha fazla bilgi alın.

  • Sayfanız Reklam İlkelerimizi ciddi şekilde veya tekrar tekrar ihlal etti: Reklam İlkelerimiz, bir reklamda hangi tür içeriklere izin verildiğine ilişkin rehberlik sağlamaktadır. Bu ilkeleri ciddi şekilde veya tekrar tekrar ihlal ederseniz, reklam hesabınızı kapatabilir ve Sayfanızı kaldırabiliriz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, karara İlkeler Uyarınca Kapatılan Reklam Hesabı Yardımı formu veya Reklam Yöneticisi üzerinden itiraz edebilirsiniz. Reklam İlkelerimiz hakkında daha fazla bilgi alın.
 
Son düzenleme:
erotik film izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst