Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Google Adsense Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,913
Beğeniler
12
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
google-adsense-premium.pngBir çok kullanıcının bilmediği şu noktaya da değinmek isterim ; diyelim ki Google Adsense bakiyeniz, Haziran ayının 20’sinde 100 $’ın üzerine çıktı. Ödemeyi Haziran ayı sonunda alamazsınız. Haziran ayının sonuna kadar ne kadar birikirse (örneğin 123 $) ödemenizi Temmuz ayının sonu, Ağustos ayının başında alabilirsiniz. Tabi ki banka hesap bilgilerinizi bakiyeniz 100 $’ın altındayken giriyorsunuz. Dilerseniz, bakiyenizi istediğiniz kadar biriktirebilir, dilerseniz her 100 $’ı aşışında otomatik olarak yollatabilirsiniz.

Adsense reklamları 4 farklı türdedir. Bunlar sırasıyla ;

İçerik İçin AdSense
Arama İçin AdSense
Beslemeler için AdSense
Etki Alanları İçin AdSense
İçerik için Adsense ve Arama için Adsense, en çok kullanılan reklam türüdür. Kendi arasında ikiye ayrılan İçerik İçin Adsense reklamları sayfalar içerisinde rahatça görebileceğimiz ve bir köşesinde mutlaka “Google Reklamları” yazan reklam türüdür. Arama İçin Adsense reklam türü ise genellikle fark edilmez. Siteler içerisinde yer alan Arama bölümlerinden bir farkı olmayan bu reklam türü, bir site içerisinde arama yaparken benzer içerikleri de arama sonucunda gösterir.

Google Adsense’in tabi ki bir çok rakibi var. Ülkemizde en çok bilinenler Adtech, SoftReklam ve Reklam Store gibi siteler. Ancak hiç birisi ne yazık ki Google Adsense kadar kaliteli hizmet sunmuyor. Ödemelerini hiç bir zaman aksatmayan Google, haksızlığa asla tahammül etmiyor. Reklam verene de yayınlaya da eşit mesafede yaklaşan bu sistem binlerce kullanıcının güvenini kazanmış durumda.
 
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire