İDM Crack İndir + Patch + Serial Çilek Full Yapma Lisanslama 2021

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
idm-Crack.jpg

DM Crack İndir + Patch + Serial Çilek Full Yapma Lisanslama 2020 v1.3

Kullanım
———
1-> Programı masaüstünde veya canınızın istediği herhangi bir klasörde çalıştırabilirsiz. O yolunu çoğunlukla bulur
2-> Açıldığında “Ad” kısmına istediğiniz herhangi bir ad yazın ve “Soyad” kısmına da istediğiniz herhangi bir soyad yazın.
3-> “Generate” butonu ile istediğiniz, zevkinize hangi key uyuyorsa seçin Çilek’te lisans boldur, cimri davranmaz
4-> “Patch” butonuna en son basın Ve dosyayı evire çevire analiz edip gerekeni yapar. Çilek sizin adınıza lisanslıyacaktır idm’yi
5-> İşler yolunda gitmezse mutlaka bildirecektir. (Çilekten önce başka patch programı kullandıysanız İdm’yi tekrar kurmayı sakın unutmayın)

Çilek-Resim.jpg

Bilgi
——
1-> Çilek “Generic Patch” ifadesini kullanmaz.. Ama şüpheniz olmasın en sağlam programlardandır.
2-> İlk sürümden sonraki gelen güncellemeler yüksek oranda zevkine güncellemelerdir. (Çileğin idm’yi crackleyememesi çok ender rastlanan bir olaydır.)
3-> 05.01.2016 tarihinden 17.05.2017 tarihine kadar ana kodlarına dokunulmadan sorunsuz ne verirsen halletti
4-> v1.2 versiyonu ise en az v6.21’den(ispatlanmadı) başlayıp v6.30 build 8’e kadar çalıştığı biliniyor çıkacak sürümler içindir.
5-> Bu v1.2’yi
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok, bu işlem için Giriş yap veya üye ol.
ile paylaşmaya karar verdim Şayet çok gizli tutuluyordu
6-> Eğer bir gün Çilek v1.3 versiyonu çıkarsa bu tekrar paylaşılmayabilir. Herkese kıymetini bilmesini tavsiye ederim.
7-> Çilek her ne kadar çok güçlü bir program olsada ben size yinede orjinal lisans almanızı tavsiye ederim.
8-> Ve sorumluluk çileği kullananlara aittir.

Not: Her zaman ne olduğu belli olmayan, tanınmayan 3-4 antivirüs(VirüsTotal) sürekli tepinmeye çalışıyor. 2016 senesinden beri vazgeçmediler.
Ama yaklaşık hep aynı 3-4’lü Vazgeçiremedim onları. Program temizdir arkadaşlar. Rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Çünkü 2016’dan beri hiç bir tanınmış antivirüs programımı damgalıyamadı. Olmayan şeyin neresini damgalasınlar. O yüzden şimdiden söylüyorum ki
sonra bazı 3-4 çelimsiz güveninizi sarsmasın.

By luger yapımı yerli temiz sorunsuz
fake hatası için çözümdür, teşekkürler değerli paylaşımı için.

Desteklenen Diller: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows
Üretici:
Bellek: 1 mb
downikon.png

erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire