Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

IDM - İnternet Download Manager - Chrome Tarayıcı Entegrasyonu Modül Ekleme

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Chrome Tarayıcı Entegrasyonu

Chrome uzantıları listesinde IDM uzantısını göremiyorum. Nasıl kurabilirim?
Chrome için IDM eklentisi nasıl konfigüre edilir?

1. Lütfen "IDM Yardım → Güncellemeleri kontrol et
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
menü öğesini kullanarak IDM'yi en son sürüme güncelleyin.
2. Chrome'daki uzantılar listesinde "IDM Entegrasyon modülü" uzantısını görmüyorum. Nasıl kurabilirim?

error2.png
Google Store'da bulunabilecek tüm IDM uzantılarının sahte olduğunu ve kullanılmaması gerektiğini lütfen unutmayın.
Uzantımız Google Store'da gizlidir ve ayrıca aranamaz. Bu tasarım gereğidir, çünkü IDM olmadan uzantı yüklemenin bir anlamı yoktur, ayrıca uzantı IDM kurulumu sırasında otomatik olarak kurulmalıdır.
Uzantı otomatik olarak yüklenmezse, aşağıdaki doğrudan bağlantıyı kullanarak IDM Entegrasyon Modülü uzantısını Chrome Web Mağazası'ndan yükleyin:
idm-entegrasyon-modülü/ngpampappnmepgilojfohadhhmbhlaek
3. Chrome için IDM uzantısı nasıl yapılandırılır?
IDM uzantısını Chrome'a zaten eklediyseniz , doğru şekilde yapılandırmanız gerekir. Bunu yapmak için Chrome menüsüne basın ( resimdeki ok 1 ), "Diğer araçlar" menü öğesini seçin ( resimdeki ok 2 ) ve ardından "Uzantılar" sekmesini seçin ( resimdeki ok 3 ). Ardından IDM uzantısı için "Detaylar" seçeneğine ( resimdeki ok 4 ) basın .

dragdrop_chrome_ext4.png

Ardından "IDM Entegrasyon Modülü" uzantısının etkinleştirildiğini kontrol edin ( resimdeki ok 1 ). Chrome'da gizli modu kullanıyorsanız , " Gizli modda izin ver" onay kutusunu etkinleştirmeniz gerekir ( resimdeki ok 2 ).

dragdrop_chrome_ext2.png

Chrome Tarayıcı Entegrasyonu Modül Eklenti
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire