JavaScript error occurred in the main process hatası

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Ekran görüntüsü 2020-09-22 105648.png

Discord Javascript Hatası Çözümü-Tam Çözüm - YouTube

Çözüldü başka biriside aynı sıkıntıyı yaşarsa çözümü şu şekilde;
-Discordu tamamen kapatın. Uygulamanın arka planda çalışmadığından emin olmak için Görev Yöneticisinden kontrol edin ve Discord ile alakalı tüm işlemleri sonlandırın.

-Windows + R tuşları ile Çalıştırı açın. (Veya Windows arama kısmına Çalıştır yazın.)
-Karşınıza çıkan ekrana tırnak içinde yer alan ifadeyi girin ve Enter tuşuna basın: %appdata%
-Karşınıza çıkan klasörler arasından Discord ismine sahip olan klasörü bulun ve silin
-Tekrar Çalıştır ekranına gelin ve tırnak içinde belirtilen ifadeyi girdikten sonra Enter tuşuna basın: %localappdata%
-Karşınıza çıkan klasörler arasından tekrar Discord ismine sahip olan klasörü bulun ve silin.

-Eğer Windows bu klasörleri silmenize izin vermiyorsa Görev Yöneticisinden Discordun açık olup olmadığını kontrol edin. Açık olması durumunda Discord ile alakalı tüm işlemleri sonlandırın ve tekrar deneyin.

-Sisteminizi yeniden başlatın.
-Discord web sitesinden yazılımı tekrar indirin ve yükleyin.

!!!! Bazı durumlarda ekstra adımları yerine getirmeniz gerekebilir. Eğer yukarıdaki yöntem işe yaramadıysa Windows Gezgininde adres çubuğuna %LocalAppData%/Discord yazın ve karşınıza çıkan klasördeki Discord uygulamasını yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Yine işe yaramadıysa aşağıdaki adımları takip edin:

-Aynı klasörde Discord uygulamasına sağ tıklayın.
-Uyumluluk başlığı altında Uyumluluk modunu aktif hale getirin.
-Sırasıyla Windows 7yi ve Windows 8i deneyin.

C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Local\Discord
C:\Users\KULLANICI ADINIZ\AppData\Roaming\discord

Windows + R yapıp %LocalAppData% diye aratırsanız direkt oraya atması gerekli. Discord klasörünün olduğu yere yani. Diğer klasör için de %AppData% yazabilirsiniz.
Görev yöneticisinde Discord.exe veya Update.exe varsa kapatın.

Ekran görüntüsü 2020-09-22 111306.png Ekran görüntüsü 2020-09-22 111412.png

1 - Anlatım Video

2 - Anlatım Video

3 - Anlatım Video

4 - Anlatım Video

erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire