Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Kaçırılmayacak Wallpaper Sitesi - DA 36 PA 44

BrCoder

Administrator
Administrator
Site adresi :
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Başlangıç Fiyatı : 399 TL
Artış Fiyatı : 10 TL
Site'nin hemen al fiyatı : 999 TL
Açık artırma sonlanacağı tarih : 24 Şubat 2019 23:59
Sitenin aylık getirisi : Adsense Koyulmadı
Sitenin açılış tarihi : 01/02/19
Kategori : Wallpapers
Günlük hit sayısı : 5-10
Ziyaretçi kaynağı: %100 Google
Domainin yaşı ve Pagerank değeri : 3 yada 4 Emin olamadım.
Hosting dahil midir : Hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet (Kurulu olan lisanslı
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Resim upload scripti lisansı ile satılık.)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

Evet arkadaşlar bir süre domain avcılığı yaptıktan sonra bu domaini denk getirdim. Çooook uzun yıllar önce kaydedilmiş ve güzel backlinkler almış. İçeriği ekler eklemez zaten kendisi index aldı.
DA ve PA'nın yüksek olmasındaki avantajı o anda anladım.

Siteye kategorileri açarken keywordtool ve spyfu kullanarak gerekli kategoriler seçildi.

Bu kategorilerde sadece 1920x1080 Full HD resimler seçildi. Şuanda hali hazırda yüklenilmesi gereken ortalama 2000 civarında daha resim var. Alacak arkadaş adına yüklemesini ben yapacağım.

Siteye hiç bir çalışma paylaşım vs yapmadan ziyaretçisi kendi kendine gelmeye başladı. Azıcık bir sosyal medya çalışması ve biraz backlink vb paylaşımlarla farklı yerlere geleceğini düşünüyorum.

Tutarın ne olduğunun önemi olmadan bir arkadaşımızda kalırsa tutara bakmadan verilecektir.
Zaten scriptin lisansını bile karşılamıyor başlangıç tutarı. Script gerçekten ayrı kabiliyetleri olan bir yazılım.
İnşallah alan arkadaşa da hayırlısı ile güzel gelir getirir.

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire