Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

KKTC KADASTRO YENİLEME PROJESİ

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,913
Beğeniler
12
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
KKTC KADASTRO YENİLEME PROJESİ
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının, 16.12.2011 tarihli Oluru ile, 06.10.2010 tarihli “KKTC’de yapılacak Tapu ve Kadastro Faaliyetlerine İlişkin İşbirliği Protokolü” kapsamındaki işlerden Ortofoto üretimi Harita Dairesi Başkanlığına, Yenileme çalışmaları ve diğer faaliyetler ise Kadastro Dairesi Başkanlığına devredilmiştir.

11-16 Mart 2012 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüzden görevlendirilen ekip tarafından KKTC’de ilgili kurumlarla toplantılar yapılmış ve bu toplantıların sonucunda, Kadastro Dairesi Başkanlığı tarafından KKTC’de yapılacak yenileme çalışmaları ile ilgili ihale süreci başlatılmıştır.

Genel Müdürlüğümüz ile KKTC Tapu ve Kadastro Dairesi Müdürlüğü arasında yapılan görüşmeler ve ortak çalışmalar sonucunda yenileme ihalesine ilişkin özel teknik şartname hazırlanmıştır.

KKTC’ de yapılacak Kadastro Yenileme işlerine ilişkin olarak ihale çalışmaları 2012-2020 yılları arasında dört etap halinde toplam 11 ihale olarak Kadastro Dairesi Başkanlığınca yapılmış ve 2021 yılı sonu itibari ile KKTC’ nin tamamında (245 birimde, 513.201 parsel) kadastro yenileme çalışmaları tamamlanmıştır.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
 
Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire