Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Makale Alım ve Satımlarında Zorunlu Taban Fiyat Uygulaması!

Admin

S.E.O
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,741
Beğeniler
11
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Merhaba,

Makale konusunda R10.NET içerisinde yılladır bir çok üye hizmet sunmakta ve bir çok üye ihtiyaçlarını gidermektedir. Lakin, eksiği olan bir ticaret kategorisi olması münasebeti ile, gerekli düzenleme tam anlamı ile sağlanamamış idi.

Bu bağlamda; ilk olarak kategori düzenini ve temel kural düzenini sağladık. Şimdi ise; makale siparişlerinde ve yazımlarında uygulanacak olan alt limit kuralını sizlere sunuyoruz.

Makale siparişi verirken yada yazarken; KELİME BAZLI 0,01 TL olarak ücretlendirme yapılması zorunludur! Bu bağlamda; 100 kelime 1 TL, 200 kelime 2 TL gibi bir ücretlendirme alt yapısı oluşmaktadır. Üyeler, bu ücretlendirmeleri sunduğu hizmete göre, artırmakta özgürdür. Lakin, altı ücretlendirmeler yasaklanmıştır.

Bu Kuralın Getirileri Nelerdir?
  • Bu kural sayesinde, tüm makale yazarları daha iyi gelir elde edebilecektir.
  • Bir çok üye; 2 TL karşılığında aldığı işleri, 1 TL gibi ücretler ile yazdırmakta, haksız kazanç elde etmektedir. Bunun önüne geçilecektir.
  • Serbest Piyasa kavramını, kendine göre şekillendiren ve makale ticaretlerinde düşüşe neden olan kişiler engellenmiş olacaktır.
  • Makale konusunda ki yazarlar, sundukları hizmeti bu bağlamda tekrar gözden geçirecek, sipariş verenler, yüksek ücret vereceği için; daha iyi bir ayrım yapacaktır.

1 kez ihlal eden üyeler uyarılır, devam ettiren üyeler 3 günden az olmamak şartıyla uzaklaştırılır. İhlalin devamı halinde ban süreleri 3 gün, 10 gün, 2 hafta, 1 ay, 3 ay, 1 yıl seklinde uzayacaktır.
 
Üst Alt