Makale Yazarlarının Dikkatine! Zorunlu Fiyat Taban Uygulaması!

Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
9
Beğeniler
0
Puanları
1
Ad Soyad
Meslek
Yaş
Merhaba,

Uzun zamandan beridir WMLİZ.NET içi makale alım satımları ile ilgili bir düzenleme tam anlamı ile getirilmemişti. Bu, yazarların siparişlere verdikleri talepler ile de doğru orantılı idi.

Bugünden itibaren KELİME BAZLI 0,015 TL olarak ücretlendirme yapılması zorunludur! Yani; 100 kelime 1,5 TL, 200 kelime 3 TL gibi bir ücretlendirme durumu söz konusudur.

Yazarlar bu alt limite dikkat etmelidir. Dileyenler bu hizmetleri daha yüksek rakamlara da çıkarabilir ancak alt limitlendirme durumu söz konusu dahi olmayacaktır.

Mevcut yazarlar ve yeni konu açacak olanlar bu duruma dikkat etmelidir. Kural hem alıcılar hem satıcılar için geçerlidir. Aksi taktirde konusu uyarı yapılmadan silinecektir ayrıca uyarı/ceza işlemi uygulanacaktır.

Makale siparişlerinde site adreslerinin yazılması ve sitelerinin reklamının yapılması kesinlikle yasaktır.
Bu bölüm sadece makale siparişi amacı ile kullanılmaktadır. Konularda site reklamı yapan üyelerin mesajları silinir. Üye uzaklaştırma cezası alır.

Yeni kurallar 26 Aralık 2018 tarihi itibariyle yeni açılan tüm makale siparişi konuları için geçerlidir. İyi Satışlar bol kazançlar..
 
erotik film izle erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst