Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Modern - MyBB Forum Teması

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Selam Arkadaşlar

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Adlı konudaki tasarım hakkımı hiç kullanmadım nasip olmadı xenforo lisansı aldığım için kullanmamıştım.
Tasarımı devir ediyorum

Fiyat 60tl (tema yapımcısına sordum tema devir yapacağım gibisinden daha dönüş alamadım, bu sebeple konuyu açıp sadece satışı bekletiyorum devirde sorun yaşanacağını sanmıyorum gayet anlayışlı bir kişi kendisi)

Ödeme yöntemleri
Enpara ve işbank

Modern; Wmliz.net (vBulletin) temasının MyBB için geliştirilerek dönüştürülmüş (convert) halidir. Hız, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve kullanılabilirlik ön planda tutularak, MD (Material Tasarım) teknikleri ile profesyonel olarak tasarlanmıştır. Mobil duyarlı (responsive) yapıya sahiptir ve modern tüm tarayıcılar tarafından sorunsuz olarak desteklenmektedir. Tablo yapısından tamamen arındırılması planlanan Modern temanın gelişimi kullanıcı istekleri doğrultusunda devam edecektir.

5aporj.png

• Detaylar •

Yapımcı: mdtoff
Versiyon: 1.4.0
MyBB Versiyon: 1.8.19
Diller: Türkçe (TUR)
Çıkış Tarihi: 24.07.2018
Değişiklik Tarihi: 19.11.2018

• Önizleme •

• Özellikler •

Temanın başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir;

All-in-one[Yeni]

Modern teması 1.4.0 versiyonu ile artık all-in-one yapısındadır. Temanın yanında gelen ek bir eklenti ile bir çok özellik dahili olarak Modern temasına eklenmiştir. Bu özelliklerin başında; trendler, hoş geldiniz bloğu, reklam yönetimi bulunmaktadır ve yeni güncellemelerle beraber yenileri eklenecektir.

Kurulum ve Güncelleme

Temanın çalışabilmesi için herhangi bir PHP kod düzenlemesi gerektirmez; bu nedenle kurulum ve güncelleme işlemleri oldukça basit olup, tarafımca yapılmaktadır.

Tasarım ve Kodlama

Modern tasarım kurallarınca tasarlanmıştır. Temiz, düzenli, okunaklı, hafifletilmiş ve kolay düzenlenebilir kod yapısına sahiptir.

Hız, SEO ve Optimizasyon

Hız, SEO ve optimizasyon Modern temasının başlıca özelliklerindendir.

BEM (Block Element Modifier)

HTML BEM yapısına sahip ilk ve tek MyBB temasıdır. MyBB 1.9+ versiyonlarda kullanılmaya yeni yeni başlanılmıştır.

Alert

Alert (bildiri) çubuklarını; istediğiniz sayfada, tanımlanan renklerde ve yapıda (1, 2 ve 4 blok halinde.) ekleyebilirsiniz.

Hoş Geldiniz Bloğu

Sadece ziyaretçiler tarafından, tüm sayfalarda görüntülenebilen bu özellik ile kullanıcı sayısını arttırabilirsiniz.

Kolay Erişim

Temasının bir çok alanına kullanıcılar için kolay bağlantı adresleri eklenmiştir.

Konu Üst Bilgisi (Hero)

Konu gösterim sayfasında, konu hakkında bir takım bilgileri içerir, bunlar; konu başlığı, konu durumu (Açık, kapalı ve kilitli.), yazar, konu id, mesaj sayısı ve okunma sayısıdır.

• Fiyat •

Modern temasının güncel satış fiyatı 80₺ olarak belirlenmiştir.

İndirim: Öğrenciler ve daha önce farklı tema alanlar için %25 indirim yapılmaktadır.

• Ödeme Yolları •

Yapı Kredi, Garanti, Ziraat, ENPARA ve Papara ile ödeme yapabilirsiniz.

Not: Taksitli olarak satın alabilirsiniz. (Tanıdık ya da güvencesi olan kişiler içindir.)

• İletişim •

Temayı satın almak, bilgi edinmek ve diğer işlemler için benimle PM (ÖM) yolu ile iletişim kurabilirsiniz.

Diğer iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

WhatsApp:

e-Posta:[email protected] &

(Geri bildirim için konuya yorum yapabilirsiniz.)

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire