Mozilla Firefox Web Sayfası Nasıl Kaydedilir?

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,619
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Web sayfası nasıl kaydedilir?

Firefox, internete bağlı olmadığınızda okuyabilmeniz için web sayfalarını bilgisayarınıza kaydetmenize olanak tanır.

Bir web sayfasını kaydetme

 1. Menü düğmesine

  , ardından Sayfayı farklı kaydet'e tıklayın. Farklı Kaydet penceresi açılacaktır.
 2. Kaydetmek istediğiniz sayfa için bir ad yazın ve konum seçin. Kayıt türü açılır menüsünden sayfayı kaydetmek istediğiniz dosya türünü seçin:
  • Web sayfası, tümüyle: Tüm web sayfasını resimlerle birlikte kaydeder. Bu seçenek, sayfayı resimlerle birlikte olduğu gibi sağlar ama orijinal sayfanın HTML bağlantı yapısını korunmayabilir. Firefox, tüm web sayfasını göstermek için gerekli resimleri ve diğer dosyaları yeni bir klasöre kaydeder.
  • Web sayfası, sadece HTML: Orijinal sayfayı resimler olmadan kaydeder. Bu seçenek, orijinal HTML bağlantı yapısını tek bir dosyada korur.
  • Düz metin dosyaları: Orijinal sayfayı metin dosyası olarak kaydeder. Bu seçim orijinal HTML bağlantı yapısını korumaz, ancak herhangi bir metin düzenleyicisinde web sayfasının düz metin sürümünü görmenizi sağlar.
  • Tüm dosyalar: Bu, "Web sayfası, sadece HTML" ile aynıdır ama dosya uzantısını siz seçebilirsiniz (mesela ".htm" veya ".shtml").
 3. Kaydet'e tıklayın. Sayfanın bir kopyası, seçtiğiniz konuma kaydedilir.
Bir web sayfasının bölümlerini kaydetme

Bir resmi kaydetmek için
: Kaydetmek istediğiniz resme sağ tıklayıp bağlam menüsünden Resmi farklı kaydet'i seçin. Ardından resmi nereye kaydedeceğinizi seçin.
 
erotik film izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst