Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Öğrenciden Profesyonel Wordpress Hizmetleri

Admin

S.E.O
Administrator
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
wordpress-logo.jpg

ÖNEMLİ NOT: Ben sadece size Wordpress hizmeti vermekteyim. Herhangi bir tema-eklenti yazılımı vs. yapmıyorum. Ayrıca yüklenmesi gereken tema dosyalarını da bana iletmeniz gerekmektedir. Ben yalnızca sizin bana iletmiş olduğunuz temayı kurarım.

E1HyC6.png

E1Y5Zy.png

Referanslar

Alıntı:
ozanoz Adlı Üyeden Alıntı
Öğrenci ve gençlere fırsat vermek ve önleri açmak lazım.Emre kardeşimiz vermiş olduğumuz wp+woocommerce te-ticaret site kurma ve yayına alma işini usanmadan ,bunalmadan sabırla dinleyerek en hızlı şekilde istenilenleri yerine getirmiş 2 gün içerisinde teslim etmiştir.Yaptığı işe göre fiyatı da gayet makuldür.Çalışmayı düşünen arkadaşlara özellikle bu genç dinamik ve bilgili öğrenci arkadaşı tavsiye ederim,kendisine de başarılar dilerim.
Alıntı:
Eziqsin35 Adlı Üyeden Alıntı
Kendisine verilen işi 3 saat sonra teslim etti. İş birliğimiz devam eder inşallah.
smile.svg

Alıntı:
murat2059 Adlı Üyeden Alıntı
Eline sağlık , Temadaki detaylari tam istediğim hale getirdi rahatlıkla guvenebilirsiniz ?
Alıntı:
laserdraw Adlı Üyeden Alıntı
Güven konusunda sorun yaşayanlar yada sitem iyi olur mu diye düşünler boşuna düşünmesin. İşin ehli rahatlıkla sitenizi kurdurabilirsiniz. Özel tema alındı ve süper bir siteye sahip olduk. Eline Emeğine Sağlık Kardeşim
Alıntı:
justthesis Adlı Üyeden Alıntı
Kesinlikle tavsiye ediyorum yuzde yuz geri bildirim profesyonel hizmet

Kafanıza Takılabilir

E1LLoP.png

E1Nk7Y.png

E1NE50.png

E1NJr6.png

E1Nrly.png

E1NSNh.png

Kafanıza Takılan Başka Soru Varsa Yorumlara Bekliyorum...

Üst Alt
erotik film izle sex filmleri izle hdd dolum çaycuma satılık daire çaycuma satılık daire - filyos satılık daire