ÖNEMLİ: Satışlar ve PSD'Lİ Satışlar Hakkında!

Admin

S.E.O
Yönetici
Administrator
Katılım
30 Eki 2016
Mesajlar
6,619
Beğeniler
10
Puanları
18,020
Konum
Zonguldak
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Yaş
45
Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde wmliz.net`ya güvenerek alışveriş yapmayın. wmliz.net hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse wmliz adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece wmliz.net yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. wmliz.net olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. wmliz.net Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz.wmliz.net üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Merhaba, Ücretli tasarımlarda yapılan satışlarda, Satış yaptığınız kişi aldığı ürünü istediği gibi kullanmaya ve paylaşma hakkına sahiptir.

PSDLİ Satışlar Hakkında:
PSD'li olarak yaptığınız satışlar da, üye hem PSD hem tasarımı paylaşma hakkına sahiptir istediği gibi kullanır, istediği gibi paylaşır.

Ücretli satış yapılan tasarımlara benzer tasarımlar, üyeler tarafından yapılıp forumda ücretsiz olarak paylaşılabilir. (Birebir kopyası bile olsa, üye paylaşımını yapabilir)

SATIŞ YAPAN ÜYE PARASINI ALDIKTAN SONRA TASARIMLARDA HERHANGİ BİR HAKKA SAHİP DEĞİLDİR.
 
erotik film izle hdd dolum çaycuma satılık daire
Üst