PHP Premium Domainli, News Kayıtlı, 20 Yaşını Geçmiş, Gazisoft Yazılımı ile Haber Sitesi

Selam Arkadaşlar
Merhaba;

İstanbul denilince akla gelen bir ilçenin jenerik alan adına sahiptir. Alan adı Premium bir alan adıdır. Google News kayıtlı haber sitesi satılıktır. Anadolu Ajansı aboneliği sona erdi, yoğunluktan dolayı yeni haber girilemiyor. Bu sebeple hit düşüktür. Ajanstan haber düşer düşmez haberi siteye ekleyebileceğiniz botu ile birlikte satılıktır. Ajansa abone olduğunuzda kullanabilirsiniz.

Haberi eklediğiniz anda news'e düşer. Anında index alan bir websitesidir. Yarışma programlarında sorulan soruları girdiğiniz anda kafada çıkar. 2 ila 7 bin "anlık" hitleri görmüş bir sitedir. Bu konuda bir ekran görüntüsü bulabildim arşivden yalnızca.

Siteden tanıtım yazısı satışları ile kazanç elde edilmiştir. 35 TL'ye ayda 25 kişiye satış yapılmıştır. 25 olmasının sebebi ise site çöpe dönmemesi adına girilen haberlere oranlanarak kısıtlanmıştır. R10'da birçok arkadaş ile çalışmalarımız olmuştur.

İlgili tanıtım yazısı satış konum :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Tanıtım yazısı içerisinden link verdiğiniz site kısa süreler içerisinde yükselir.

Sitenin Milliyet.com.tr'den, saglik.gov.tr'den backlinki bulunmaktadır.

İndex Sayısı : 7170
News İndexi : 4640

Site için istenen fiyat : 990 USD
Sitenin aylık getirisi : 10-20 TL Adsense (Yukarıda genel durum anlatılmıştır)
Sitenin açılış tarihi: 1999
Kategori, sitenin içeriği nedir: Haber
Günlük hit sayısı: 50-150 (Yukarıda genel durum anlatılmıştır)
Ziyaretçi kaynağı: %90 google - %10 diğer
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm site içeriği ile birlikte satılıktır. ALAN KİŞİ SATILAN TANITIM YAZILARINI SİLMEMEYİ TAAHHÜT EDER.
Hosting dahil midir:
Hayır, fakat bir müddet idare edilebilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet 990 TL'lik Gazisoft yazılımı ile birlikte satılıktır. İnceleyiniz :
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz Lisans
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır yok

Üst Alt