­čĹĹ PROFESYONEL WORDPRESS ­čÜÇ H─▒z Optimizasyonu Ôťů Kurulum / SEO / Anahtar Teslim Site / 7/24 Destek

Admin

S.E.O
Y├Ânetici
Administrator
Kat─▒l─▒m
30 Eki 2016
Be─čeniler
10
Puanlar─▒
18,020
Ad Soyad
Turhan Karabulut
Meslek
Emlak
Ya┼č
45
ecujc7n.gif

S─░TEN─░ZE GELEN B─░R Z─░YARET├ç─░ B├ľYLE B─░R G├ľR├ťNT├ťYLE KAR┼×ILA┼×IRSA NE OLUR?
ÇOK BASİT SİTENİZDEN AYRILIR !

─░nternette zaman her┼čeydir. Bir ziyaret├ži yada m├╝┼čteri siteye girdi─činde ne kadar h─▒zl─▒ a├ž─▒l─▒rsa o kadar ├žabuk istedi─čini alabilir. Bu durumun tersini d├╝┼č├╝nelim ziyaret├ži sitenize girdi ama siteniz hala y├╝kleniyor ├žok s─▒k─▒c─▒ ba┼čka sitelere g├Âz atay─▒m diye d├╝┼č├╝nd├╝ ve gitti. Bu gibi durumlar ger├žekten ya┼čan─▒yor ve bunu ya┼čayanlar belkide sizin ziyaret├žileriniz olabilir.

Bu senaryoyla kar┼č─▒la┼čmak istemiyorum diyorsan─▒z do─čru yerdesiniz.
Unutmay─▒n h─▒zl─▒ siteler daima bir ad─▒m ├Ânde olur.
WordPress H─▒z Optimizasyonu yaparken uygulad─▒─č─▒m─▒z y├Ântemlerin fark─▒n─▒ sadece analiz ara├žlar─▒nda de─čil fark─▒ hissedeceksiniz.

t63qqg1.png

Hakk─▒mda ?
Merhabalar, 5+ y─▒ld─▒r WordPress alan─▒yla yak─▒ndan ilgileniyorum. Bu s├╝re zarf─▒nda bir├žok web sitesi kurulum, g├╝venlik, tema edit vb. alanlarda hizmetler verdim. Bir├žok profesyonel firma ile ├žal─▒┼čt─▒m ve ├žo─čunlukla optimizasyon hizmeti sa─člad─▒m. WordPress konusunda herhangi bir deste─če ihtiyac─▒n─▒z varsa bana ula┼čman─▒z yeterli.

swqqb9f.png

515j8ws.png

3ifqidw.png

ns0a5fj.png

1hxpes3.png

t63qqg1.png

erotik film izle hdd dolum ├žaycuma sat─▒l─▒k daire
├ťst